Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a Komondor...

Mi a véleményetek a Komondor járműről?

Figyelt kérdés
Ami nekem elsőnek feltűnt, hogy nagyon magasan van a súlypontja, ami már a Cougar esetében is nagy probléma volt , ha jól emlékszem egy magyar katona meg is halt, mikor az a jármű felborult. Miért fejlesztenek ki egy MRAP-ot 0 tapasztalattal, ha az amiktól is lehetne venni még plusz járműveket a meglévők mellé.

2012. okt. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Rosszul emlékszel. Két magyar katona halt meg emiatt.

Nem ismerem a járművet, csak a bemutató videóját láttam. AZ alapján nem nagyon lehet róla mit mondani. Az viszont tény, hogy a szakmai fórumokon nagyon lehúzták a gépet. Pozitív véleményt még nem láttam róla sehol.

2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép jármű, de túlságosan magasnak tűnik. Könnyű célpont lehet az ellenséges tüzérségnek és mindenféle elhárító eszközöknek. Max sebesült szállítónak bírnám elképzelni, mert ugye ott nem hátrány a hely. De azért vannak ennél jobb alakú modellek is. Ránézésre kb ennyit.
2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért fejlesztettek 0 tapasztalattal? Melyik gyártó kezdte úgy, hogy rutinból összedob egy terméket? Kijött az első széria, aztán majd javítanak rajta, ahol hibádzik a dolog. Hosszú távon jobban járunk vele, mintha mindenből az amerikaiak sz@rját vesszük meg. Szerencsére nem olyan a helyzet, hogy egyből élesben kelljen bevetni.
2012. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én támogatom a járművet, de ha tényleg a btr-80-at válltja fel akkor kiborul a bili
2012. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!