Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik a legjobb katonai...

Melyik a legjobb katonai kommandó (alakulat) a világon?

Figyelt kérdés
Halottam, hogy az izraeli kommandó nagyon a toppon van, a navy seal is a legjobbak közé sorolható, a speznaz is helyet foglal az elsők között, de mégis, ha összecsapnának, ki kerülne ki győztesen? Persze nem csak ezek az alakulatok esnek számításba, egyéb egységekről is szinvesen hallgatók infokat...

2012. okt. 23. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Amelyikre a legtöbbet költik.
2012. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Kirájhekker banderiális hadserege.
2012. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%

Én is Kirájhekker banderiális hadseregére voksolok, hiszen egyedül ők képesek bevenni a parlamentet és kiverni a NATO haderőt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__356..

2012. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
SAS és SBS
2012. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
én a spectnaz-ra voksolok. Az utóbbi években technikailag is fejlődtek egy kicsit. És ez csak hozzátesz az alapból szerintem legkeményebb kiképzéshez.
2012. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
A Waffen SS. Ők is megmutatták hogy harcolhat egy képzett elit egész hadseregcsoportok ellen. Dicsőség nekik!
2012. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
6: :) úgy gondolom, hogy a jelenkorból kér tippeket a kérdező. Amúgy az sem elhanyagolható, hogy az SS volt úgymond az első "elit alakulat" az amcsik meg a britek ilye téren le voltak maradva, mert csak jóval később a háború második felében kezdték el kiképezni azokat, akiket most SAS-nek, vagy Ranger-nek ismerünk...
2012. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hm, tehát akkor a speznaz odaverné, az amerikaiakat, és az izraelieket is ilyen szempontból? Persze valószínűleg ezt sosem tudjuk meg...
2012. okt. 23. 15:37
 9/30 anonim ***** válasza:
Elvileg a Navy SEALs. Bár sokan a Rangereket is ide sorolnák.
2012. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az izraeliekrol az utobbi evekben szinte semmit nem lehet tudni. A katonai hirekben feltunik neha a "Duvdevan" nev, ami cseresznyet jelent, de nagyon ritkan.
2012. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!