Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a nagypapám katonatiszt...

Ha a nagypapám katonatiszt volt akkor ezt figyelembe veszik?

Figyelt kérdés

Őrnagyként halt meg,de anyuék szerint sokkal magasabb fokozata is volt,csak valami miatt "lefokozták".

Szeretnék abba az iskolába járni ahová Ő.A tisztire Pesten.

Ezt figyelembe veszik?

Mondjátok légyszi hogy igen...

Nagyon szeretnék bekerülni.


2012. okt. 24. 14:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/L
2012. okt. 24. 14:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez + 30 pont továbbtanulásnál.

Ilyen kérdéseket... Már bocsi, de egy egyetemre a tanulmányi eredményed, sporteredményed alapján (valamint ahova kell gyakorlati vizsga) az alapjná vesznek fel és nem azért, mert nagyapád őrnagy volt. Ez esetleg akkor lesz kedvező ha már bent vagy és valamelyik öreg még emlékszik nagyapádra és egy-egy vizsgánál mondjuk segít vagy elnéz egyes hibákat.

2012. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy hogy semmi "tehetségem" hozzá mert az úgy igazságtalan lenne,meg szerintem olyan nincs.

Ha pl van két hasonló /én meg egy másik lány/ jelentkező akkor engem előnyben részesítenének emiatt?

2012. okt. 24. 15:02
 4/15 A kérdező kommentje:
most írtam le mire gondolok.....
2012. okt. 24. 15:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ugyanis a felvétel ott is úgy van, hogy pontok alapján vesznek fel. Ha megvan a pontod a bejutáshoz akkor fel vagy véve, ha nincs akkor nem vag felvéve.

Persze van alkalmassági vizsga amin szintén meg kell felelni, de itt sem számít az hogy nagyapád őrnagy volt.

2012. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem, egyáltalán nem. HA bekerülsz ott is le fogják szarni kid volt kicsoda, az számít hogy teljesítesz ott.


Nem a Star Trekből kell tájékozódni.

2012. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó :D

értettem :D

nyugalom

Nem tudom mi bajotok van,mért kell letámadni....

2012. okt. 24. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Na szép kezdés, hogy már protekciót akarsz :)
2012. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar ő protekciót, csak azthitte, hogy számít a felvételinél.
2012. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de mindenki nagyapja/dédapja volt katona, akár magasabb tisztben is, hiszen az egészséges férfiakra szükség volt.
2012. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!