Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan jelentkezhetek tartalék...

Hogyan jelentkezhetek tartalékosnak? Toborzóirodában?

Figyelt kérdés
És utána mi történik? Felvételit helyben megcsinálják?

2012. okt. 30. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Először tölts ki egy regisztrációs lapot és küldd el a lakhelyed szerinti hadkiegészitő parancsnokságra. Majd utána szólnak, hogy érdekled e őket.


[link]

[link]

2012. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? :O

Azt hittem be kell menni a toborzóirodába és ott történik a jelentkezés...

2012. okt. 30. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted szívatlak? Gondolod én csináltam ezt a kérdőívet.

Bemehetsz a toborzóirodába is, de ott sem történik semmi. Elmondják, hogy mi is ez a tartalékos dolog, majd kitöltetik veled ezt a regisztrációs lapot és ennyi. Ezért szerintem felesleges bemenned. Minden infót megtalálsz ezen az oldalon is. Ha kitöltötted a regisztrációs lapot és válaszoltak, akkor elég lesz majd bemenned.

[link]

2012. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi! :)
2012. okt. 30. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiátrián -.-
2012. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük az értelmes hozzászólást. ;)

Gratulálok, hogy le tudtad írni helyesen. :)))

Nagyon ügyes vagy.

2012. okt. 30. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jelentkezés még ez csak ilyen regisztráció. Azt jelzed vele, hogy érdekel a téma, szeretnél majd jeletkezni ha lehet. Kitöltöd a regisztrációt, elküldöd és ha úgy találják, hogy kellesz nekik akkor szólnak majd. Akkor majd bemész és mindent megdumáltok, alkalmassági vizsga, stb stb és utána lesz csak szerződés.

Ennek a kitöltése és visszaküldése semmiféle kötelezettséggel nem jár. Ha meggondolod magad akkor sincs semmi. Mondod hogy sorry tévedtem nem akarok tartalékos lenni. Csááá

2012. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!