Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » MH 25. Klapka György Lövészdan...

SNW kérdése:

MH 25. Klapka György Lövészdandár?

Figyelt kérdés

Minden féle képp harcoló alakulathoz szeretnék kerülni, ha ténylegesen idővel szeretnék missziókat vállalni érdemes e Tatára jelentkeznem? Milyen előnyei vannak a Lövészdandárnak?

Gondolkoztam még Szolnokon a Vegyes Könnyű Zászlóalj-hoz jelentkezni a tériszonnyal gondok vannak, és ott ahogy figyeltem a kijuttatási módokban az ugrás is szerepel..Le lehet ezt küzdeni akarattal?



2012. nov. 6. 18:20
 1/5 patya07 válasza:
szia a lövészdandár nagyon jó kis alakulat csak arra vigyázz, hogy jó legyen a szemed. az előnye az, hogy rohamlövész tanfolyamon
2012. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 patya07 válasza:

szia a lövészdandár nagyon jó kis alakulat csak arra vigyázz, hogy jó legyen a szemed. az előnye az, hogy rohamlövész tanfolyamra mehetsz tovább ami az alakulatnál a legmagasabb képzettség , de arra logisztikus is jelentkezhet. külszolgálat szempontjából jó ha harcoló alakulatnál vagy, mert nem fogsz annyira unatkoizni, de egy logisztikusnak is jó munkája van kint pl Afganisztánba vagy koszovóba.

a könnyű- Vegyes zászlóalj elit alakulat mint a Különleges műveleti. Nagyon nehéz bekerülni mindkettőbe. fizikailag, szellemileg nagyon ott kell lenni. a tériszonyt pedig az első ugrásodnál le tudod győzni csak merj ki ugrani. De sztem az lesz a legkissebb gondod a kiképzésen illetve a kiképzés elötti kiválasztáson ha elit alakulatban gondolkozol.De sztem maradj a lövészdandárnál. :D rem. mindenre választ tudtam adni

2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a rohamlövész tanfolyamra nem csak hivatásos állományú katona jelentkezhet?.
2012. nov. 18. 08:13
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommented! :)

de maradok a valódi célomnál, a felderítőknél!!

2012. nov. 18. 15:41
 5/5 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Cptu3lhAURs Ha még nem láttad ajánlom! Bár a kamera az ott rád váró szenvedés 1%-át sem fedi le ;)
2013. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!