Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gepard M6 "Hiúz" vagy Barett M82?

Gepard M6 "Hiúz" vagy Barett M82?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?

2012. nov. 10. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

eddig ez a legjobb politikai kérdés amit láttam :)))

amúgy én az amcsira szavazok, azt legalább használják is!

2012. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Komplikato ***** válasza:
25%
Ruszki cuccokkal mi a baj? :P
2012. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A gepard magyar nem ruszki :D
2012. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A Barett a régebbi és már jól bevált, az tény. A Gepard az még új találmány, arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan legalább, mint amerikai rokona. Nekem ígéretesnek tűnik.
2012. nov. 10. 18:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
van sőt túl is szárnyalja simán az amcsit ez a hiúz arra lett kitalálva hogy 1,5 km-ről páncélozott járműből ki lehessen lőni az embereket. Sőt állva lőve is pontos annyi a hátránya hogy 5 lövést tud leadni 1 tárból.
2012. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
0%
Barett a nyerő.
2012. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
a Barett a nyerõ rendkîvûl pontos erõs 50cal azaz 12,7mm es nagyon egyszerû birja a homokot bizonyitott irakban ès vilàg rekordot evvel a fegyverrel àllitotta fel egy kanadai mesterlovèsz 2600 mèterröl szedett le egy tàlibot.
2013. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos tévedés. A hiúz mindent visz. Erősebbnek talán nem, de pontosabb fegyver. A hiúz ismert Európában, részlegesen Amerikában is. A hiúzzal lehet csipőből lőni, ami már egy nagy előny, kis távolságú ellenfél leszedésére, akár egy közelharcban sokkal jobb, mint egy roh*dt nagy hosszú csövet rátartani az ellenfélre. A barettel ellentétben szintén lehet a hiúzzal szaladva gyorstüzeléseket leadni. Ilyen esetben (igen ne gyertek nekem a sok "Cáll óf Dúty" tapasztalaitokkal) enyhén kib****dna a Barett a kezetekből. Egyértelmű, hogy egy kanadai azzal nyerte meg a versenyt. Ott az ismert. A Hiúz egy igazi csoda, a Magyar honvédek is így vannak vele (köztük én). Könnyen cserélhető lőszer váltásra, NATO, vagy Orosz lőszerre, míg szintén a Barettnél egy lőszerváltás egy órás szétszerelésbe mehet.A hiúz struktúrája jól felépített. Az én szempontomból a Barett a közelében sincs, és ezt nem csak azért mondom mert Magyar vagyok, és a fegyver is Magyar.
2013. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat az erősségük egy szinten van.
2013. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hiàba, mig a gepàrdrol csak beszèlgetnek hogy juj de jò jaj de pontos, addig a Barettal irakban meg afganisztànban embereket szednek le, 10 èves hàboruban bizonyìtotta hogy mindent visz, mig a hìres gepàrd, csak bla bla bla bla.......
2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!