Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Na szoval az elöb el rontotam...

Na szoval az elöb el rontotam bocs mindenkitöl. Ere az NATO mit fog lépni szerintetek? Lent

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 15. 22:48
 1/10 bumbi02 ***** válasza:
84%
Erre nem a NATO hanem a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvművelő Bizottsága fog lépni. (amúgy nem 1 kérdést lehet feltenni óránként?)
2012. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%

Semmit, ugyanis nem tagországokról van szó.

[link]

És lehetőleg ne arról primitív fotelnáci oldalról tájékozódj, mert az objektivitás nagyon távol áll tőlük.

2012. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt is eléggé el rontotad.
2012. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum az ENSZ BT-nek lehet beleszólása (na most teheted fel harmadszor is), de ők meg legfeljebb megdícsérik a "védekező" felet.
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most is "elrontotad"...
2012. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
léci a helyesírásra figyelj oda, amúgy nem tudhatjuk mit fog lépni, de nagy valószínűséggel semmit
2012. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pro Patria ***** válasza:

"Na szÓval az elŐbB elrontotTam[,] bocs mindenkitŐl. ErRe a NATO mit fog lépni szerintetek?"

Két mondaton belül 7 hiba. Ilyet kezdő kisiskolásoknál látni csak.

Két kurucinfós cikk elolvasása között nem akarsz időt szánni esetleg egy kicsit nyelved művelésére is? Legalább ha kétszer kiírod a kérdést, akkor ne rontsd már el ugyanúgy.


Amúgy meg a NATO semmit, mert egyik állam sem tag. Legfeljebb az USA elviszi Szíriába is "a demokráciát", mert Izrael oda is lődöz. Irán mellé talán még be tudják szorítani erre az évre ezt is.


Legfeljebb az ENSZ fog reagálni erre. Megdorgálja Izraelt, esetleg még egy megrovást is kilátásba helyez majd, amit a nagytestvér USA úgyis meg fog vétózni, és minden megy tovább megszokottan.

2012. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Pro Patria

" Szíriába .... Izrael oda is lődöz."


Erdekes, hogy elfelejtetted jelezni, hogy Sziriabol tobbszor lottek Izraelre {a lazadok), es Izrael EZUTAN adott le EGYETLEN valaszlovest.


Az informacio PONTOS kozlesere erdemes sulyt fektetni.

2012. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pro Patria ***** válasza:
Igen, minden háború úgy kezdődik, hogy visszalőttünk.:)
2012. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a cikk tele van hazugságokkal (ezért nem olvasom a kuruc infot). Nincs Izraelben általános mozgósítás, csak 30 000 tartalékost hívtak be, a szárazföldi hadműveletre Netanjáhú elmondása szerint csak "esetleg" kerül sor, illetve az izraeli kormány nem menekült föld alá, mivel a Tel-Aviv fele irányított három rakéta közül egy érte el a város külterületét, a másik kettő a tengerben landolt, messze a parttól. Amúgy ez már nem az első alkalom, hogy a kurucinfon elferdítik a híreket, egyszer a Noua Dreapta csíkszeredai látogatásáról készítettek egy nagyon hamis beszámolót (csak tudom mivel szemtanúja voltam az eseményeknek, helybéliként).
2012. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!