Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a világbékéről?

Mi a véleményetek a világbékéről?

Figyelt kérdés
Ezen a honlapon olyan információkat találsz, amit a világon sehol. Újfajta megközelítés, amely bemutatja a törvények hiányosságait, és végre kézzel foghatóvá teszi a probléma megoldását. (Nem a megfoghatatlan "emberi gonoszságot" nevezi meg alapnak, mert ez szubjektív.) [link]
2012. nov. 16. 01:07
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%

hát, én mindenféleképp jót akartam írni erről, mert tényleg, ne háborúzz, ez szép jelmondat.


de amikor megláttam ezt a mondatot:

"Lényege, hogy a nemzetek feladni kényszerülnek szuverenitásuk egy részét annak érdekében, hogy egy központi koordinációs szerv (világkormány) hatékonyan hozzon döntéseket olyan helyzetekben, melyeket az "emberi gőg" nem képes önállóan levetkőzni."


wtf :D a szerzőnek kimaradt az elmúlt 2000 év a törióráiról?

2012. nov. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%

jaj, most látom csak... ez a youtube videó amit a szerző belinkelt. LOL :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=34O_V..


az irániak azt nyilatkozzák, hogy ha izrael megtámadja őket is, akkor meg fogják védeni magukat, sőt elzavarja ezt az agresszív (európai) népet a térségből.

A videó meg arról érvel, hogy milyen jó lenne, ha a világkormány megtámadná Iránt, mert akkor megakadályozná a 3. világháborút :D:D:D


bombázzuk le iránt is, éljen a világbéke!!!! :D


ez a videó, és talán a könyv is, egy naggyon tájékozatlan embereket célzó cionista propaganda, semmit több...

2012. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom.
2012. nov. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
A világbéke csak egy utópia.
2012. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Utópia! Ahogy az előttem lévő írta. A honlap meg semmi különlegeset nem mond.
2012. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Nincs világbéke , soha nem is lesz.

Annyira nem összetartó az emberiség.

2012. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Világbéke akkor lesz, ha összeolvad az egész emberiség, mindenki királyként fog élni, senki nem tesz fel kérdéseket a hatalom felé, a vulkánok olajat hánynak, és a vitákat öleléssel oldják meg.

Szóval ha mindenkit be LSD-znek életük végéig.

2012. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

"A videó meg arról érvel, hogy milyen jó lenne, ha a világkormány megtámadná Iránt, mert akkor megakadályozná a 3. világháborút :D:D:D "


Lehet, hogy nem egy videót nézünk: a lényege, hogy ismét küszöbön állhat egy világháború!!! Ezen igazából szerintem csak addig fogsz röhögni, amíg egy újabb világháborúban neked is fegyvert nem kell fognod, és végignézned, ahogy családodat lemészárolják. Szerintem utána nem fogsz röhögni. A videóban nincs szó világkormányról, melyik videót nézted?


A honlap lényege, ha tovább is olvasod, ez: "láthatóan a világkormány számtalan érdekellentétet generál, a megegyezés rendkívül nehézkes, ezért - tervezetem nem tartalmaz gazdasági irányokat, NEM fosztja meg a nemzeteket szuverenitásuktól, de mégis képes arra az "álom"ra, amit sokan világbékének hívnak: a háborúk kitörésük előtti megakadályozására." Ezt a részt olvastad?


A kérdésem, ha támadó oldalon fegyvert adnak a kezedbe, ölni fogsz? A kérdés csak rád vonatkozik! Nem az emberiségre, Rád! Ha igen, akkor miért az emberiséget okolod? Miért nem magadat?

2012. nov. 16. 15:30
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha a családomat vagy az országomat veszély fenyegeti, akkor fegyvert fogok. Ha jobbá tehetem azzal a világot, hogy megölök pár embert, akkor megölök pár embert.


A világkormányok mindig agresszorok. Amerika rengeteg népet támadott már meg, és mégtöbb van, amiről nem is tudni pontosan, amit titkos akciókkal felfegyverzett, amit polgárháborúba sodort. Az EU pedig sokszor támogatta őt ebben. Szerencsére Irán megtámadását már nem helyeslik, és Izraelt se nézik jó szemmel, bár ettől függetlenül pl Németország is küldött nekik nemrég asszem tengeralattjárókat.


Ha hagyod, hogy rajtad, a családodon, vagy a környezeteden, vagy más embereken zsarnokoskodjanak, az gonoszság. Sajnos ilyen a világ. Ha passzív vagy, akkor utat engedsz az erőszaknak, ha aktív vagy, erőszakos, akkor megállíthatod a zsarnokságot, de fennáll a veszély, hogy te is zsarnokká válsz.


Viszont aki passzív, és még támogatja is a globalizmust, az vagy nagyon buta, vagy nagyon gonosz.

2012. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

16:11 Nagyjából egyet értek azzal, amit mondasz. Néhány hibára felhívnám a figyelmed: az USA nem világkormány. Az EU nem világkormány. Világkormány ma nem létezik!


"Ha a családomat vagy az országomat veszély fenyegeti, akkor fegyvert fogok. Ha jobbá tehetem azzal a világot, hogy megölök pár embert, akkor megölök pár embert."


Egyetértek. Azonban te sem a fő kérdésre válaszolsz. Mi van akkor, ha te vagy a támadó fél? Ne a védekezésről beszélj, mert háborúk NEM VÉDEKEZÉSBŐL, hanem támadásból indulnak. Te, mint magánszemély, mivel igazolod, ha a támadó oldalon embereket ölsz? Senki nem bántott téged, de van egy miniszterelnök, aki hülye, és téged használ arra, hogy kisebbségi érzéseit kiélje. és te ok nélkül embert ölsz. Mivel igazolod? Minden háború így indul, kell egy támadó fél. És az emberek mindig a védekezésből indulnak ki, miközben a háborúkat a támadás okozza. Ahhoz pedig kell egy agresszor, ahogy te is írtad, egy zsarnok. Ha te magánszemélyként a zsarnok oldalán mi vagy, akkor miért az emberiséget okolod? Akkor te vagy a rossz, nem az emberiség.


Vagy nem így látod?


Ez az oldal pont, hogy nem passzív, de nem is agresszor.

2012. nov. 16. 16:29
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!