Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék az USA hadseregében...

Szeretnék az USA hadseregében szolgálni. Mit kell ehhez tennem? Mennyit keresnek átlagosan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 12:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
"Mit kell ehhez tennem?" Sz*pni a megfelelő embereknek...ne viccelj már, hogy a világ legelb*szottabb országát akarod szolgálni. Ez viccnek is rossz.
2009. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Először nőj föl. Aztán szolgálhatod a saját hazádat, Magyarországot.
2009. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre, normális választ várna az ember. Egyébként úgy írjuk helyesen, hogy "nőlj" föl, szóval lehet, hogy nem nekem kellene felnőni...
2009. aug. 15. 12:37
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
ha itt lépsz be a katonának,akkor is az USA-t szolgálod.Mivel NATO tagok vagyunk
2009. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha sorkatona akarsz lenni, ahhoz legalább zöldkártya kell vagy állampolgárság. A tiszteknek mindenképp követelmény az állampolgárság meg a tiszti iskola (katonai főiskola vagy ROTC). A fizetés a pay grade-től függ első sorban (ami a rendfokozat szerint van beosztva, szóval attól függ igazán). Sorkatonának az extra juttatásokat nem számolva 20-40 ezer dollár között évente attól függően, hogy hány éve vagy már benn, mennyit tudtál előre lépni. A tiszteknek több, akár 90-100 ezer dollár is lehet évente, ha nagyon magas rangú, ún. senior officer. Emellett vannak extrák, mint az ingyen eü. a katonának és családtagjainak (ami nagyon dolog!) és sok kedvezmény (pl. ingyen diploma). Itt már csak az a kérdés, hogy hogyan szerezz zöldkártyát, mert az a nehéz, nem a többi...
2009. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Valóban, köszönöm, hogy kijavítottál, elég ritkán hibázok, sajnos most pont beleugrattam. Ettől függetlenül valószínűleg jobb a helyesírásom, mint a nép 90%-ának. A véleményemet pedig fenntartom, legalább a saját hazád szolgáld, ha már annyira katonáskodni akarsz, ne egy idegen országot, szerintem ez nagyon szomorú.
2009. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mi szomorú ezen? Az a lényeg, hogy legyen megbecsülés és pénz. Én legalább nem vagyok beképzelt és nem állítok olyanokat magamról, hogy jobb vagyok az ország 90%-ánál. A 4-dik válaszadónak köszönöm az információt. Kint él az édesapám, aki állampolgár, ezért rajta keresztül fogok tudni zöldkártyát szerezni.
2009. aug. 15. 12:54
 8/36 anonim ***** válasza:
54%

12:51

Mégnagyobb buta voltam, olyan jól előadtad, hogy még el is hittem, hogy nem nekem volt igazam. Azóta utánanéztem, és valóban "nőj".

2009. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem beképzeltség, hanem tény. Szörnyű, ahogyan írtok, pedig közel sem a nyelvtan a szakterületem.
2009. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Ha már meglesz a zk-d, akkor be tudsz lépni, csak meg kell felelned: kell érettségi (vagy GED), fizikai/pszichológiai teszten megfelelni (megfelelő magasság, súly stb.) meg van még pár másik kritérium, de ha férfi vagy az nem érint téged (pl. nőnek meg van szabva, hogy hány gyereke lehet, ha egyedülálló szülő, gyerekkel nem csatlakozhat).


Kérdezzél, ha van még valami, érintett vagyok a témában.

2009. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!