Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonaként mennyit...

Szerződéses katonaként mennyit keresnék Irakban vagy Dél-Koreában?

Figyelt kérdés
sima rendfokozat nélküli civilként havi szinten egy érettségivel.
2009. aug. 18. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Civilként nem lehetsz szerződéses katona (ez két ellentétes fogalom, de gondolom mezei lövészre gondolsz pl.). Amúgy szerintem Dél-Koreában nincsenek magyar szerződésesek, de lehet, hogy tévedek. A fizetés legjobb tudomásom szerint küldetéstől függ. Pl. ENSZ-műveletekben (KFOR, IFOR) úgy tudom, ugyanannyit, mint a más nemzetek katonái. NATO-küldetésekben pedig úgy tudom, magunk határozzuk ezt meg. De mindenképp nagyon sokat, úgy gondolom nettó havi 3-400ezer forint körül.
2009. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Egy golyó árát biztos megérsz valakinek, mert úgy számolnak, ha terroristának mész és beszállsz a támadók közé.

Mi bajod az Irakiakkal?

Mi bajod a Dél-Koreaiakkal?

Ott nemcsak pénzt osztanak, hanem halált is!

2009. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó! Hány év alatt hány magyar halt ott meg? Mií itthon hány magyar halt meg erőszakos bűncselekményben? Szerintem arányaiban is többen haltak meg itthon. De, ha te ingyen halsz meg itthon pár cigány miatt, akkor szabad. De pl én is szívesebben veszélyeztetném az életem 400-500.000 Ft-ért őgy, hogy rajtam múlik, hogy meg tudom-e magam védeni, mint itthon, ahol megtámadhatnak, akkor dönthetek, hogy megöljenek vagy lecsukjanak, mert ellenálltam és ezáltal rasszizsta vagyok.
2009. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem a francia idegenlégióba próbálkozz be. 6-7 hónapig tart a kiképzés, 1200 eu / hó fizetésért. Ha megfelelsz és átmész a rostán akkor az 5 éves szerződést ha aláírod 3-5000 eu körüli fizetést adnak.
2009. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak a légióban megvernek, kirabolnak és szívatnak ezerrel. És ha meghalsz, még csak le se köpik a hulládat.
2009. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az idegenlégió honlapján 1000euro fizu van egy kezdőnek én olyat nemtok hogy 6-7honap után jön 4-5000euro vagy hogy van ez?
2009. aug. 18. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
álom-álom, édes álom:) légióó.. ugyanmár.. :D oda csak a keménymag jut be.. illetve ugy hogy élve el is jön onnan..:)
2009. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1000 euro az nagyon kevés, az csak a kiképzés idejére lehet. Nyugat-Európában egy szakmunkás többet keres ennél, még én is majdnem keresek itthon nettó ennyit, pedig engem nem fognak valamelyik okádék afrikai bozótban feldarabolni oroszlánkajának.
2009. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!