Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szentendrei katonai kiképzésen...

Szentendrei katonai kiképzésen mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Miket kell csinálni, olyan kemény mint a filmekben, vagy lazább?

2012. dec. 11. 21:45
 1/3 vzs ***** válasza:
100%

eleinte szokatlan, talán keménynek is lehet mondani, de ha hozzászoksz a napirendhez, és be tudsz állni a sorba, ami azért nem egy hátrány alapkiképzésen, nem vagy finnyás kaja tekintetében és szívesen csinálod ezt az egész katonásdit, akkor nem lesz semmi gondod!


sok mindent kell megtanulni, de egyáltalán nem vészes dolgokat, és élmény része is van bőven. a társaság, ami kikerül az pedig igazi baráti közösség lesz, mert mindent együtt csináltatok végig a legjobb percektől a legnagyobb szívásig!


összességében meghatározó három hónap, az már biztos!

2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
katonai "karrierem" legjobb időszaka volt visszagondolva, persze mikor ott voltam vártam a végét. Én 4 éve voltam, azóta nem tudom mi változott, az eleje szokatlan lesz ahogy fentebb is írták, de a végén megszokod. Annyit még hagy mondjak hogy ami szentendrén van az nem az ami utána lesz. Az a 3 hónap lemegy, aztán lehet elfelejteni alakulatnál. A 3 hónap pedig eseménydús lesz, néha fárasztó, meg sokat leszel másnapos :D legalábbis mi nem szerénykedtünk :):):)
2012. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma voltam a toborzóirodában, azt mondták a t4-es szintet kell teljesítenem, most 1-2 hónap edzés következik, aztán belevágok.
2012. dec. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!