Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai alapkiképzésen a nők...

Katonai alapkiképzésen a nők és a férfiak együtt alszanak és együtt kell zuhanyozniuk vagy el vannak szeparálva a szálláson?

Figyelt kérdés
természetesen nem arra gondolok mikor terepen vannak hanem bent a laktanyában...van olyan aki részt vett már ezen a kiképzésen? mire lehet számítani?

2013. febr. 6. 22:29
 1/7 anonim válasza:
100%
azonosnemüek együtt, a koedukált (vegyes)rendszer egyetlen profeszionális hadsereben sem elfogadott bármit is láttál filmeken
2013. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Vizeletmintát is egymástól vesznek, de ez ott természetes.
2013. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze hogy el vannak szeparálva. Hogy kérdezhetsz ekkora ökörséget?
2013. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha tudtam volna a választ akkor nem kérdeztem volna ekkora ökörséget...én kérek elnézést....
2013. febr. 6. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom filmekben láttad hogy a férfiak és nők egy helyiségben vannak, együtt zuhanyoznak, mindent együtt csinálnak.. A valóságban ilyen nem létezik. Azt hittem ezt mindenki tudja..
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
48%
nagy kéjbarlang lenne az egész.
2013. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olimpiai falu.
2013. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!