Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tüzér szakirány NKE-n?

Tüzér szakirány NKE-n?

Figyelt kérdés
Idén jelentkezem az NKE-HHK-ra, bízom benne, hogy sikerül bekerülnöm. Terveim között szerepel, hogy később tüzér szakirányra megyek. A hozzáértőket (hallgatók, tüzérek, katonák) véleményét kérném ki, hogy mennyire életképes ez a szakirány, illetve milyen lehetőségeket láttok benne, érdemes-e megpróbálnom? Köszi a válaszokat!
2013. febr. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Háború nem lesz, vagyis fegyveres! A gazdaság megbénítása sokkal hamarabb és olcsóbban földre kényszerít egy országot mint komoly fegyveres konfliktus. Kivétel ez alól a nomád emberevő irakiak.
2013. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tüzér szakirány szerintem kifejezetten jó jó. Érdemes oda jelentkezni. Ismerőseim akik ezt választották, azt mondják nem is különösen nehéz. A legtöbben a fizikai részén hasalnak el, de ha van egy kis fizikumod, meg sportoltál már életedben akkor semmi akadálya az egésznek. Talán a tüzér szakirány a második legnépszerűbb, de ha van egy jó érettségid simán be kerülhetsz. Igazából én a lövész szakirányt ajánlanám, mert az a biztosabb,de a tüzér szakirány is jó.


Ja és köszönöm hogy első válaszadó megosztotta velünk a jövő háborúiról való elképzeléseit, igazán megváltoztatta a világszemléletemet, és feltételezem a kérdező is azonnal letett a katonai pályáról.

2013. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bízom benne, hogy felvesznek! A fizikait szerintem tudom teljesíteni, orvosilag és pszichológiailag is rendben vagyok úgy gondolom, úgyhogy már csak az érettségi pontokon fog múlni, bár nem ma érettségiztem, hanem pár éve, de remélem elég pontom lesz rá. A szakirányokon csak elméletben gondolkoztam el, száz százalékot még én sem tudok, majd ha benn leszek, akkor több rálátásom lesz a dologra, viszont így elsőnek a tüzér tetszett meg, azért gondoltam arra.
2013. febr. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!