Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Létezik, hogy az amerikaiak...

Létezik, hogy az amerikaiak oroszországon kísérletezték az új fegyverüket? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Ebben a cikkben állítja valaki hogy nem meteor volt hanem egy amerikai fegyver. Nem durva ilyet nyílvánosan állítani? [link] A cikk maga nem erről szól csak megemlítik benne.

2013. febr. 15. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem hiszem.
2013. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A helyi lakosság (az Uralban) megijedt és azt hitte, kitört a háború. De meteorraj volt, a videókon ez egyértelműen látszik.
2013. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tíz tonnás! Hát ez nem semmi. De meteor, nem rakéta.

[link]

2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adja Isten .
2013. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez azért már nem kis túlzás. Viszont érdekes, hogy rengeteg amatőr videó felvétel készült, annak ellenére, hogy ilyen esemény állítólag 2-3 hetente megszokott történni és még egyet sem sikerült dokumentálni. Most meg amit csak én láttam az 3 videó.
2013. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az oroszok sem hülyék. Egy rakétát csak meg tudnak különböztetni egy meteortól. Ha pedig így lenne akkor szerintem az oroszok már nekiestek volna amerikának.
2013. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kizárt.


Annyira azért nincsenek jóban.

Kizárólag üzleti ,kereskedelmi kapcsolat van közöttük.


Egyszer próbáltak szorosabb szövetségre lépni de mindig egyik meg akarta mondani a másiknak hogy mit csináljon ezért nem lett belőle semmi.


Valószínű soha nem lesznek jóban.

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom hogy a zsidók mint lehetséges elkövetők még nem merültek fel :)
2013. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem voltak a régebbiek ilyen jól dokumentálva, mert azok még nem az okostelefonok korában jelentek meg egy autópálya felett. Előkapja a telót és megvan a videó!

De komolyan: a legnagyobb részük óceánokba és lakatlan területekre esik, ki veszi észre a csillagászokon kívűl? És többnyire kicsik.

2013. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vadkan01 ***** válasza:
Nem minden szál Amerikában találkozik, ráadásul nem mindenhol vannak összeesküvések. Jaj ezek az oroszok azt hiszik, hogy a jenkik mindent ellenük csinálnak.
2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!