Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hallottam a tv-ben egy olyan...

Hallottam a tv-ben egy olyan hírt, hogy atomtámadással fenyegeti Amerikát, Korea. És, hogy nem elkerülhető a 2. Koreai háború. Ti is hallotátok? És ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
azt, hogy tartós tejet ne vagyél.
2013. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Csak válaszoltak a Dél-koreai agresszióra.
2013. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Én erősen kétlem, hogy épp Korea fenyegetné az amcsikat, fordítva még el tudom képzelni. Amcsi szokás mindenkit letámadni meg kifosztani.
2013. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

ha amcsik és szovjetek nem lennének észak-korea sem létezne!!! ez a nagy háború mind az amcsik, oroszok és németek miatt volt!!!

ezek z amcsik és a többiek a magyar népet is tönkretették, az észak koreai nép életét is a kommunizmussal tették tönkre!

micsoda aljas banda!

2013. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
89%

gondolom hogy ebben a szennylapban olvastad:

[link]

lefordítom neked:É-Korea rakétákat tesztel.ha beválik akkor elérhető lesz vele az USA.

viszont ez nem jelenti azt hogy ki is fogják lőni,ezt csak a szennylap találta ki.ha tényleg ki akarnák lőni akkor nem jelentenék be előre.így hát a blikk-nek nevezett mutációval ne foglalkozz.

2013. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak anyiz jelent hogy nem lesz természetes halálaaz elnöküknek . Ha mégis atom dob az usára vagy megprobálja akor amerika HIdrogén bombákal válaszol és nagaszakira kb anyian emlékeznek majd mint a 2. embere a holdon. Meggazdagodnak a délkoreai temetkezéi válalkozók.
2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

TENY: Az Eszak-Koreai TV - ami ugy egyenlo a diktator uzeneteivel - kozolte, hogy felmondjak az USA-val kotott fegyverszunetet (valamikor az 50-es evekben kotottek) - es jogos onvedelemkent MEGELOZO CSAPASKENT ATOMFEGYVERT is bevetnek, ha a Bolcs Vezer ugy latja jonak.


(Azt hiszem rajtuk kivul ilyen fenyegetes a II. VH ota meg senkinek a szajabol nem hangzott el)

2013. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg a MEGELOZO CSAPASKENT ATOMFEGYVERT IS BEVETÜNK
2013. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szón van megelező csapást azt előb szokták mint hogy megtámadnák őket.
2013. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!