Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen módja van annak, hogy...

Milyen módja van annak, hogy beléphessek az amerikai haditengerészetbe? Azon belül is vadászpilóta szeretnék lenni. Azt tudom, hogy állampolgárság kell, de hogy konkrétan ennek milyen menete van.

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott kéne kezdened, hogy Amerikában, amerikai állampolgárnak születsz.. Más út nem nagyon van.
2013. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha fogod magad és amerikainak születsz.
2013. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Ezek a kérdések szépek és jók, de alapból bármilyen országban baromi nehéz bekerülni vadászpilótának.

Te halmozottan hátrányos helyzetből indulsz, vagyis van mondjuk 1 vadászpilóta hely, erre elég sokszoros a túljelentkezés, neked nem is tudom hirtelen mit kéne felmutatnod hogy téged válasszanak.


google a barátod.. nekem is hirtelen ezt találtam:

[link]

2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első kettő off, 3- nak meg köszi, hogy normálisan válaszoltál :)
2013. márc. 17. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok, első vagyok, akkor így:

Several basic requirements must be met before a person can become a Navy pilot. The first basic requirement is that you are a U.S. citizen. You must also be at least 18 years old when you enlist in the Navy and you must be commissioned as an officer before turning 28. Additionally, you will have to pass a number of physical, medical, psychological and background tests. Your uncorrected vision has to be better than 20/40 and be correctable to 20/20. Color-blindness and problems with depth perception will disqualify you from becoming a pilot.

Itt nem emlegetik csak az állampolgárságot, de ha valaki mondjuk 18 évesen kapta meg, ami igen-igen nehéz, akkor is keményen hátrányos helyzetű az FBI (vagy CIA) érdeklődése miatt, ha érted mire gondolok.

Magyarul: esélytelen...

2013. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ, de fel azért nem adom :)
2013. márc. 18. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy sikerüljön, ehhez kitartást...
2013. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni, a remeny hal meg utoljar, de hidd el, SEMMI eselyed! Ezt most nem bantasbol mondom, hanem azert, hogy ne ringasd magad olyan dolgokba, ami soha nem fog bekovetkezni.


Ha mindenaron repulni akarsz akkor nagyobb az eselyed, hogy magangepre, majd kereskedelni gepre lerakd a pilota engedelyt es akar egy USA legitarsasagnal dolgozz, mint pilota, de amerikai vadaszpilota sosem lesz beloled, mint ahogy belolem sem lesz japan miniszterelnok, ha bele szakadok akkor sem.


Az orszagban el tobb100 millio fiatal, akinek az alma, hogy vadaszpilota legyen. Ezek a fiatalok mar szuletesukbol kifolyolag elonyben vannak toled, hiszen te nem vagy amerikai allampolgar.


Aztan a tobbszazmillio fiatal kozul jo par ezernek van/volt a csaladjaban katona, akik az osszes tobbi fiatal kozul megnagyobb elonyben vannak, es akkor meg arrol szo sincs, hogy ezek mit tanulnak es milyen eredmenyeket mutatnak fel.


Vagyis ha te iszonyat jo pilota vagy es elkepeszto tehetseget mutatsz, akkor esetleg a magyar hadsereg felfigyel rad, es ha a hadseregen belul irto jol teljesitesz, akkor egy unios orszag felfigyel rad es lehet hogy elcsalnak, hogy repulj veluk, de hidd el, az Air Force meg ekkor sem fog egy apro pillantast sem vetni rad, mert a sajat kozvetlen kornyezetukben annyi jo pilotat talalni, hogy a kisujjukat sem kell megmozditaniuk es az orszag kremje/java tolong es tapossak el egymast, hogy a vadaszgep ulesebe bekerulhessenek, amit te csak messzirol figyelgethetsz, de beleulni akkor sem fogsz ha mar elismert, a magyar hadsereg kituntetett pilotaja vagy :(

2013. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!