Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretném ha ezt olvasnátok!...

Szeretném ha ezt olvasnátok! Észak koreás. Mi a vélemény tényleg háború?

Figyelt kérdés

A kedvenc dél-koreai énekes csapatom után olvastam/kerestem amikor ezt találtam:

[link]


Ha elolvassátok akkor jobban megértitek. Leírják hogy kitört a háború, gyilkosságok stb.. de máshol nem nagyon találtam erről infót!

Igaz ez? Ugye nem??



2013. ápr. 8. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ás egy legaláb 500 méter méj gődrőt de egy régi ijen méj bánya is megteszi. A bejáratool ami a legáláb fél kilóméter méj bunkerbe vezet alagutat burkoldbe 1m vastag olomal kiviről aztán 50m vastag betonal és belül ezt erősis meg 10centis nemes acél hengerel . Fontos hogy henge alakú legyen joban birja a terhelést. Utána Bunkert is ugyan igy burkold kőrbe a legidálisab forma a gőm jol elenál a nyomsának és legnagyob a belső térfogata . Szerez be üzemanyag cellákat 50kw at teljesitményel hez 10 évig elég fojékony hidrogént. Sok filmet hütőt és videójátékot. 10 évre elég ivó vizet és ételt. . Egy szenyviz tartályt a bunker aljába . Ajánlot szenyvi tisztó uzem be épitée hogy keveseb viz keljen és a szenyviz kiseb hejen is elférjen. A bunker távol legyen a lakot településektől ipra területektől és katonai létesitményektől legaláb 200km re . ajánlot az égeszet egy gránit hegy alá ásni.

A be vezető alagut mintkét véget 20cm vastag olomburkolatú 1,5 m titánium ajtóval lezárni a bumker bejárata egy átvezető alagútal 90 fokos szőget zárjon be igy a lőkéshulám nem az ajtónak feszül. Ugyanijen burkolat kel az átvezető alagutnak és az ajtók ajánlotak az alagútra

a bejáratnál meg két ajtó igy az egyik mindig csukva mmaradhat és a kőztűk lévő terülten sugárzás mérőkel elenőrizni lehet a belépőket.

Igy tulélheted a koreai hejzetet. XD

2013. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11!

Mikor van a születésnapod? Elpostázok egy helyesírási szótárt. Egyébként büszke lehetsz magadra, hogy így fogod fel a helyzet nagyságát, amikor rengeteg ember hal meg emiatt minden nap! Gratulálok...

2013. ápr. 10. 14:40
 13/13 anonim ***** válasza:

11!

Szédjelld magadd! Amikor a koreai idolok ijen veszéjnek vanak kitéve, de meg it hüjésketsz.

Még hogy 500 méter! Ot már nints is lökés, csak a hullám.


Kedves kérdezz ő!

Még nints háború Korábban (persze, 63 éve az van), a harzok még nem kezdőd tekkel.

A kedvenc dél-korai énekes csapadod megne terjesszen rémhíreket, mert háborús hejzetben a déliek lövik őket hejbe.

2013. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!