Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Komolyan gondoljátok, hogy...

Komolyan gondoljátok, hogy III. világháborút okoz egy koreai cirkusz vagy csak ez arra megy ki, hogy mindenkit idegesítsetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyeltalán nem gondolom, sőt azt sem, hogy megkezdődnek a harcok, de én évek óta követem az eseményeket és az emberek elé csak hírként odadobják előzmények nélkül. Nem csoda, hogy ez az eredmény.
2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a koreai "cirkusz" önmagában nem is, de van még ezer feszültség a világban, ami így a válság kellős közepén összeállhat egy világméretű konfliktussá. Maga Fidel Castro is azt nyilatkozta, hogy rég nem volt ennyire közel a III. VH. Ő meg már azért csak tudja, hiszen legutóbb mikor majdnem kitört, az ő keze is rendesen benne volt a dologban.
2013. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Maga Fidel Castro is azt nyilatkozta, hogy rég nem volt ennyire közel a III. VH."


Én magam is ezt nyilatkozom. Ha 100 év múlva lesz egy 3. világháború, ahhoz valóban soha nem voltunk ilyen közel, mint most. Sőt! 10 év múlva még közelebb leszünk hozzá.

2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz támogatók is kellenek hogy világháború legyen. Amúgy még mindig csak a p*csméregetésnél tartunk ez még messze van a háborútól.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire is lenne jó ha idegesek lennénk?
2013. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező:


Ezt mi most nem tudhatjuk. Észak Koreába már réges-rég cenzúrázva van az olyan, hogy internet, levelezés, stb. Szóval mi (közemberek) biztos nem tudunk infóhoz jutni onnan, hiába van már még a legkisebb tanyán is net.

Nyilván valami céljuk van az északi vezetőknek, hogy most pampogni támadt kedvük, de nem tudni. Elméletben holnapra terveznek egy rakéta támadást... hát meglátjuk.

Bár még a dél koreai nép sincs nagyon beszarva szóval...

Nem tudjuk, hogy most ebből mi lesz, nyilván van nálam okosabb ember is ez ügyben.


De!


Egy biztos. Az emberiség most is(ha nem jobban)el van korcsulva, mint 40-50 évvel ezelőtt, csak most próbálják fedni magukat, próbálják a jófiút játszani.

Ne feledjük: A háborút nem a nép akarja, hanem pár elmebeteg vezető.

Ha egy ország támad, ráadásul atommal, védekezni kell!

Az amerikaiak pedig amúgyis agyhalott népek, őket már az iskolában is úgy nevelik, mint valami western filmben, "az erős fentmarad, elveszi a gyenge kajapénzét, a gyenge megpusztul".

Hát ilyen emberek még a háborút TÁMOGATJÁK! a nulla eszükkel.

Persze abba sose gondolnak bele, hogy:

Egy háború komoly megszorításokkal jár: nem ilyen "csomagokkal", a lótúrót, elviszik a férjed, ha szar a helyzet, akkor már a fiad is, ha idősebb mint 16.

Atommal megvívott háború? 2-3 atom bomba, máris 2 milliárd ember kampec, a föld 6% lakhatatlan. Jól haladnánk, ez csak a kezdet lenne.

Még jó, hogy nincsenek lézer fegyvereink...

Viszont van jobb!

Biológiai fegyverek tömkelegei!

Azthiszitek nincsenek ilyenek a mai "fejlett" országokban?

Még Magyarországon is van 1-2 elég fertőző vírus, az okból, hogy "ezt vészhelyzetre tartogatjuk".


Egy dolog biztos. Ha kitör egy világháború, itt nem káosz, VILÁGVÉGE lesz!

Most képzeld el, a csomó amerikai 240 kilós emberek M4-el a kezükben, "CHARGE!!!"-os csatakiálltással:D

Na ne röhögtess.

Lesz háború?

VAN háború, afganisztán pl, csak hát ugye az minket nem érint, minek foglalkozzuk vele?

Ja várjunk... tényleg, hiszen mi egy kis ország vagyunk itt Európa közepén...

MÉGIS MIÉRT FOSNAK AZ EMBEREK ITT, AMIKOR TÖBB SZÁZ EZER KILOMÉTERRE VAN EGY KIS KONFLIKTUS, EGY HÜLYE DIKTÁTOR KIS PUFFOGTATÁSA!

Minket ez semennyire nem érint. Akkor fossál, ha oroszország, vagy egy közeli európai ország kezd bele valamibe, NATO-t lefosva természetesen.

Mivan ha hadat üzent az USA-nak is észak korea?

Ez engem még mindíg nem érdekel, az usa akkor meg 1 háború helyett vív kettőt, most ez nekik is mindegy, attól még ott ugyanúgy meglesznek a tradicionális cowboyok, meg a 200 kilós kanok is. Őket se zavarják, de itt, Magyarországon mindenki fosik. Komolyan, szerintem itt az emberek nagyrésze háborúzni akar, mert azthiszi, hogy az segít a helyzetünkön, nem leszünk annyira szegények...

Persze, max akkor ha megnyerünk egy háborút.(Spoiler: Ez lehetetlenség).


Szóval megmondom mi lesz: Holnap felkelsz, az őszes bácsi bemondja, hogy észak korea blöffölt, vagy "érdeklődés hiányában elmarad" a rakétalövöldözgetés.

Vagy ha nem, és tényleg lesz olyan hülye, hogy rakétáz, akkor az usa olyan hamar lerohanja azt a kis semmi országot, hogy ha jók vagyunk, pénteken már Észak Korea diktatúrájának bukását ünnepelhetjük.

Remélem nem látok meg még egy III. világháborús kérdést, egészen addig, amíg nem azt fogom látni az újságokban, hogy "Mr. Orbán Viktor hadat üzent az Európai Unió összes országa ellen."

2013. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 atom bomba maximum 100-200milló embert tudna megőlni ha a legnagyob városokra dobnák a lehető legnagyob 3 fokozatú hidrogén bombákat (a legnagyob az kétfokozatú volt amit edig robantotak a 3. fokozat hejére olmot tetek igy megfelezve az erejét). . Mondjuk Newyork Tokio . és meg egy ekora város . A biólógia fegyver az veszélseseb egyis elég hogy szinte mindnki feldobja a pacskert.
2013. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

0%-ban hasznos a válaszom, köszönöm, ezért koptathattam a kezemet:D

Fú, nem pontos adatokat írtam az atombomba halálozásával meg még egy két ilyen kisebb statisztikai hiba, hát kössetek bele, leszarom, az embernek nem ilyennel kéne foglalkozni, hanem azzal, hogy, hogyan legyen jobb az életünk, a közbiztonság, az egészségügy, keressünk megoldásokat a gazdasági helyzetekre.

A válaszomba pedig leírtam a lényeget, lehet, hogy ez is fájt sokaknak:

Itt nem lesz olyan háború, mint a töri könyvekbe, akármennyire is szeretné pár elmebódult ember.

2013. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az eleje szélső jobos képet vetit előre és egy ijen hoszú koentet nem fognak végik olvasni . Ésegyből azt hiszik hogy arol szolna az egész hogy az amcsik most megszivják.

Tull hoszú koment let

2013. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!