Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek most mit lép a...

Szerintetek most mit lép a Dél-Korea-Japán-Amerika hármas?

Figyelt kérdés
Észak-Korea nyilvánosságra hozta követeléseit és azt mondták, hogyha egy kicsit is eltérnek tőle hatalmas hiszti lesz belőle. Szerintem érdemes lenne kivárni és megvárni Észak mit lép. Nem hinném, hogy tényleg kirobbantanának egy háborút anélkül, hogy a ,,Nagy testvér'' (Kína) bele egyezne. (itt a cikk [link]
2013. ápr. 18. 19:00
 1/4 Vadkan01 ***** válasza:
0%
Olyan nagy dolgokat azért nem kér, ha tényleg békét akar az USA akkor elfogadja, ha nem akkor miatta lesz háború.
2013. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Appomattox ***** válasza:
100%

"Olyan nagy dolgokat azért nem kér, ha tényleg békét akar az USA akkor elfogadja, ha nem akkor miatta lesz háború."


Szóval ha én azt mondom neked hogy add ide a pénzed, de te ezt nem teszed meg akkor ha fejbeváglak te leszel a hibás. Ugye?

2013. ápr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vadkan01


Én sem vagyok egy nagya Amerika-fan, de - ne haragudj meg a véleményemért - neked már valóságos Amerika-fóbiád van a válaszaid alapján.

2013. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Ezeket nem fogja teljesiteni . Egyrészt azt kéri hogy menyen el a legerőseb ország abol az országbol anuvel fél évszátada hadban áll . Vigye el a fegyvereit amivel megtzdna torolni egy atom támadást. És a nyersanyag beszerzésük kőnyeb legyen ez még érthető de igy azt is akarhatja hogy felkészülhesen a egy háborura délel szembe . Az amerikaik meg nem fognak engedni ez preztizs kérdés nekik akor mások minz pé Pakistán is zsarolhatná őket . igy viszont mex egy ujab háborut viv külfőldőn dél korea meg nem dobja ki azokat akik megtudnák egy támadástol védeni.

Észek megha nem teljesen elmebeteg akor nem fog háborut inditani mer megszivnák és ezt tudják mindenhol.

2013. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!