Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » NATO tagálamok megtámadhatják...

NATO tagálamok megtámadhatják egymást?

Figyelt kérdés
PL.: Romania Vs. Szerbia, miost nem az a lényeg hogy ki győzne hanem hogy engedné-e a NATO, külső beavatkozás nélkül? Vagy abszolút nem érdekelné?
2009. szept. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerbia mióta tagja a NATO-nak?
2009. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelni, hogy két ország, amely olyan rossz viszonyban van, hogy elképzelhető köztük a háború, belép ugyanabba a szövetségbe. Egyszerűen nem lenne értelme. Szerbia nem NATO-tag.
2009. szept. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
most nem az a lényeg, hogy Szerbia NATO-tag-e. szerintem a támadó - "agresszor" - ellen fordulna a szövetség, ha nem is katonailag, de gazdasági blokáddal valószínű.
2009. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Görög-török viszonylatban már megtőrtént a dolog, Ciprus miatt.
2009. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ciki lenne, de igen, előfordulhat és szerintem sokáig nem történne semmi, úgy értem a segítség politikai és újságírói szinten maradna.
2009. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!