Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Anglia vs Kina ha haboruzna...

Anglia vs Kina ha haboruzna ki nyerne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen nem lehet mert EU és NATO van!Egyedül egyik sem harcolna a másik ellen!
2013. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anglia, őket többen támogatnák
2013. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

1 v 1 be Anglia esélytelen


de ha katonai tömbök harcolnának .. hát .. bajba lenne a nyugat egyrészt a lakossága miatt más részt a fegyverei igen költségesek elhúzódó háborút nehezen tudna az amúgy is szar gazdaság finanszírozni .. nem beszélve a sztrájkokról


ha bele vesszük a taktikai nukleáris arzenált ... a mérleg inkább a nyugat fele billenne

2013. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország.
2013. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy Kínának van e olyan szárazföldi interkontinentális rakétája amivel el tudna lőni Angliáig. De azt tudom, hogy a tengeralattjáró ternén abszolút Anglia a nyerő. Kinának két (nem túl jól sikerült, és nem is fiatal) atom rakétát kilőni képes tengeralattjárója van. Pár angol tengeralattjáró az Indiai óceánon, néhány atomtöltetes robbanófejjel felszeret Tridenttel és máris elég xarúl néz ki Peking.
2013. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is Magyarország nyerne :D
2013. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Canopus ***** válasza:
Senki.
2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salamon Bálint ***** válasza:
Mindenki veszítene
2013. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!