Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bekerülhetek a MH 93. Petőfi...

Bekerülhetek a MH 93. Petőfi Sándor Vegyivédelmi Zászlóaljhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a kémia professzora de ide szeretnék majd bekerülni van így esélyem? Vagy majd amit tudni kell ott meg tanítják. Remélem jó helyen tetem fel a kérdést. :)

2013. aug. 20. 15:02
1 2
 11/13 Mr.Super TNT ***** válasza:
MOP szintek már nincsenek más lett a neve ,de ez az eljárás megmaradt ,ez a védelmi szinteket jelöli a abv fegyelmezettséghez viszonyítva a vegyvédelmi védőkészlet(pl vegyvédelmi védőruhakészlet és a gázálarc) viselését takarja. A Petőfibe simán be lehet kerülni ,mert emberhiány van és nem kell semmiféle +képesítés csak az amire ott vagy Szentendrén kiképeznek. az ABV amőgyis nagyon tág terület nehéz lefedni ,sok szakemberre szükség van ,de hiányok miatt szinte foltozhatatlan a létszám.
2013. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mr.Super TNT ***** válasza:
Az nem fegyelmezettség hanem fenyegetettség akart lenni
2013. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Üdv! Ha tényleg oda szeretnél menni, akkor toborzóirodában érdeklődj előbb róla. Egyébként a kémia érettségi nem kötelező, ha jól tudom. Altiszti Akadémiára felvételiztem idén, és ott is a vegyvédelem szakot javasolták. Anélkül, hogy kémia vagy fizika érettségit tettem volna. Katonai alapismeretek volt az érettségi tantárgyam.
2014. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!