Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Külföldön melózom. Ha kitörne...

Külföldön melózom. Ha kitörne a 3. vh és soroznának én nem kapnek behívot?

Figyelt kérdés
Nemkelett megadni a külföldi lakcímet az ideglenes kijelenkezeskor.

2013. aug. 28. 05:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha még a címed sem tudják hogy kapnál? xD
2013. aug. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a behívókat nem dobálják ki csak úgy egy III. VH. esetén, csak ha hazánkat is támadás éri.
2013. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Az a helyzet,hogy mozgósítás esetén, automatikusan jelentkezni kell a legközelebbi hadkiegen. Ha lettél volna katona tudnád,de veled aztán se több,se kevesebb nem lenne.
2013. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van internálnak mint gyanús idegent, oszt a táborba ellébecolhacc a háború végijig.
2013. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


de, ha nem adtál meg tartózkodási helyet, akkor a lakcímed szerint hadkieg küldi a behívót a lakcímedre, amit függetlenül attól, hogy otthon vagy, vagy sem, akkor is teljesítened kell

2013. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
5#: Jah persze... Honnan szívja ki, hogy küldtek neki egy ajánlott levelet? Kérdező, te meg ha jót akarsz sz@rd le az egészet magasról, a háború végén úgy is csak káosz lesz, és hullák akiket elvittek a harcmezőre, gondolom nem akarsz közöttük lenni.
2013. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha kitörne a harmadik világháború, akkor nem hívnának be, mert semmi értelme nem lenne. Feltehetően behívó se lenne. És te se lennél. Mert azt nem pisztollyal, és nem is harci repülőkkel vívnák. Az rendkívül hátrányos lenne annak, aki nyerni akarna.

Éppen ezért nem is tör ki ez a háború. Nem érdemes fantáziálni róla.

2013. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen már nem tudnák azt megcsinálni, hogy behívóval berendelik az összes hadköteles korút, biztos vagyok benne, hogy a többség egyszerűen beintene. Szerencsére.
2013. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a lófarok ez a 3. vh őrület itt a gyk-n? A jenkik a 2. vh óta gyakorlatilag folyamatosan százezerszámra ölik a lakosságot az aktuális "latorországban", de senki oda se bagózott, na jó, a muszkák be-beszálltak :)
2013. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha soroznanak és engem nem érnének el de tudnak h külföldön vagyok. Akkor én bűnt követnek el? Ha hazajönnek letartóztatnanak?
2013. aug. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!