Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha lehetne önvédelemre pisztol...

Ha lehetne önvédelemre pisztolyod, milyet választanál?

Figyelt kérdés
Megkapnád a megkaphatatlan fegyvertartási és -viselési engedélyt 1 vagy 2 darab pisztolyra (egy embernek 2 a maximum). Melyik fegyver(eke)t választanád? Konkrét típus, kaliber, stb.
2013. okt. 1. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Akkor kezdenék el utánanézni, hogy melyik mit tud (a jelenlegi helyzetben, hogy valószínűleg az egész életemet fegyverektől hermetikusan elzárva fogom tölteni, nem láttam túl sok értelmét annak, hogy a különböző pisztolyfajtákat tanulmányozzam). Megnézném, hogy melyik üti a legnagyobb lyukat, és azt.
2013. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én ilyet szeretnék, de nem tudom önvédelemre tőrvényes-e?


[link]

/lehet, hogy nem is számít lőfegyvernek/

2013. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem választottam még,nincs értelme álmodozni :D

De az egyik talán Glock 17 lenne,a másik meg egy 2 inches kis revkó.

2013. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A glock nagyon jó fegyver,de otthonra kissé drága:)) Parabellum jó a magyar is különösen a ventilált csövű ami bejön,de a csehek is szépet gyártanak. Walter pp esetleg ppk, kényelmes jó fogású fegyverek de nem 9mm mert azzal a lőszerrel nagyot rúg és a szórása sem az igazi. De mivel földi halandó nem igazán juthat fegyverhez(hála a drága narancsos ködben révedező honatyáknak) marad a fiskars x9, ez legalább hangtompítós.
2013. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Magnum .44 Lőttem már iylennel, tudom mire képes, meg kell markolni rendesen, de hogy hatásos az biztos.
2013. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Desert Eagle .50
2013. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 kovpet ***** válasza:
Valami .38-as snubbie.
2013. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

HK USP .45

Ha már fegyver, akkor legyen normális. Ez mégsem egy kéziágyú (mint a Desert Eagle), de azért nem is egy kis tücsökpötse.

2013. okt. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Deser Eagle .50


Mert rendszerint nem hordanám, otthonvédelemre.

2013. okt. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
M9 berreta vagy parabellum
2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!