Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Fáj a vállam szerintem a sok...

Fáj a vállam szerintem a sok edzéstől így bekerülhetek a seregbe vagy a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Amúgy csak akkor fáj ha nyomom a fekvőket ha emelek vagy nem csinálok semmit akkor nem fáj sőt ha a kodiban edzek akkor sem.

2013. okt. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Izom vagy izület fáj?

Ha izomlázad van, attól erősödsz (feltéve ha úgy is táplálkozol mellé)


Ha az izületed fáj, akkor meg hibásan edzel, amit ki kell javítani, mert sajnos nem vicc...

2013. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ízület lenne és hogy javíthatnám ki?
2013. okt. 12. 16:09
 3/5 A kérdező kommentje:
ízületi fájdalommal felvennének?
2013. okt. 12. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor az edzésednek a technikai rossz, mert valamiért nem az izmot terheled, hanem az izületet...


Keress fel egy személyi edzőt!

2013. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideje fáj, keress fel egy ORVOST, ha ő azt mondja, hogy baj van akkor az van... Azért még senkit sem küldtek el, mert pár fekvőtámasztól kis izomláza lett, de ha tényleg valami baj van, akkor az már az alkalmasságin is kiderül, amint mondtam, ha minden egyes alkalommal fáj, keress fel egy orvost.
2013. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!