Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van esélyem így bekerülni a...

Van esélyem így bekerülni a honvédségbe?

Figyelt kérdés
A fizikai teszteket max pontszám közelire tudnám teljesíteni, de a fogsorom miatt lehet, el sem jutnék addig. Ápolva van rendesen, de egy baleset miatt (nekem jött egy ököl) hiányzik 2, és emellett elég sok van tömve. Na meg egy fogszabályzás is ráférne. Esélyes így bekerülni, vagy meg se próbáljam?

2013. okt. 21. 22:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

A foghiány nem kizáró ok a honvédségnél.

A tört fogaidat, pedig csináltasd meg, mielőtt egészségügyi vizsgálatra mész.

2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az nincs megszabva az, hogy hány tömött fogam lehet? Sajna ilyen téren elég rossz a genetikám, és van vagy 6-8.
2013. okt. 21. 22:24
 3/11 anonim válasza:
tudtommal nem kizáró ok, ráadásul a honvéédséégnél ingyen meg tudod csináltatni!
2013. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, jelentkezz nyugodtan hogyha úgy érzed hogy ez a pálya áll hozzád közel.
2013. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Ma néztem jobban utánna a követelményeknek, és már kezdtem megréülni, hogy minden munkám kárba veszett.
2013. okt. 21. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor kizáró ok, ha pilótának akarnál menni. Amúgy ha rendesen meg van csinálva, akkor mehetsz külföldre is. Nekem is hiányzik egy fogam, meg elől a 4 műfog, mégis átengedtek fogászaton.
2013. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fog hiány nem kizáró, de az se mindegy hol van az a hiány!!! Hát ha a "csatársorban" van akkor ne reménykedj.


Amúgy pedig fölösleges 2 naponta feltenned ezt a kérdést. Majd úgyis megvizsgál egy fogdoki és megmondja milyen mértékű a hiány, milyen mértékben csökkent a rágóképességed.

2013. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Leghátul van szerencsére. Ezt a 2 naponta dolgot meg nem értem, most kérdezem először.
2013. okt. 22. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:

"Leghátul van szerencsére."

Ott nem is hiányzik. Ami hátul kijön, azt már ne kell megrágni...

2013. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ugyanis ott úgyis kiverik gyakorlat közbe -.-


Amúgy a lényeg az, hogy tudjál vizet tisztítani.

2013. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!