Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki meg tudja mondani hogy...

Valaki meg tudja mondani hogy a francia idegenlégióban ezek közül (2REP,2REI,3REI,13DBLE,2REG) melyik ezredekben keresnek a legjobban?

Figyelt kérdés
Illetve érdekel hogy a ranglétrán felfele hogyan emelkedik a fizetés?
2013. nov. 6. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy az ejtőernyősök kapják a legtöbbet, viszont nekik van a legkeméyebb kiképzés és feladatokból is a legnehezebbet kapják.

Ahol pedig nem kapnak túl sokat az a hegyi egységek, oda sokan mennek(kezdők), mert könnyebb a kiképzés és később is könnyebb, mint az ejtőernyősöknek, de amint mondtam, ott a fizetés is jóval kissebb.

2014. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod
2014. jan. 13. 14:46
 3/3 kilencnyolc válasza:
A Djibouti-i helyőrség azaz a 13DBLE volt az a század ahol a legtöbbet keresett egy legio,kezdofizetes 3067Euro volt de Djibouti mar megszűnt.Nem a REP-el keresnek a legtöbbet,bármelyik ezredbe szolgalsz ugyananynit kapsz eleinte 1044 euro es ezt megtudod tartani ha nem nozod el mint a legtöbb légiós.Rangtol fugg hogy mennyi a fizud de mindegyik ezredbe ugyan azok a rangok.Egy misszióra a prémium 3000-3500euro korul szokott lenni de téged nemfog a penz érdekelni amikor a Tokod televan mindennel:)
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!