Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Az elején lévő szónoklattól kiráz a hideg...ezek az emberek tényleg MAGYAROK voltak,nem úgy mint a mai suttyók akikben semmi férfiasság,el akarják hagyni az országot,meg teljesen át lett véve az amerikai mocskos stílus szerintem.21/f vagyok és nem codozok,nem akarok háborút,visszaszerezni fegyverrel az elcsatolt területeket,nem uszítani akarok ezzel a videóval,csak a véleményekre vagyok kíváncsi :)

http://www.youtube.com/watch?v=rp0KYC3LitM



2013. nov. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, elég hazafias , tudott szónokolni az öreg.


Sajnos a mai európaiak, beleértve a magyarokat is, már nem ugyanazok az emberek, mint régen...

2013. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdenek a nemzetekből eltűnni a sajátosságaik...
2013. nov. 10. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen eltűnnek a nemzetek sajátosságai, de szerinted miért? Azért mert ugyan olyan emberek vagyunk, egy fajba tartozunk nemzeteket csak mi találtuk ki magunknak ami egy össze tartozást fejezett ki és most a globális világban már az összetartozásnak az egész bolygóra ki kell terjednie. A fejlettségünknek köszönhetően már a földrajzi távolságok nem jelentenek akadályt mivel vannak gyors járműveink illetve üzeneteinket és ellehet küldeni bárhova 1 sec-en belül. Arra akarok kilyukadni h a nemzetek szerepe egyre vissza fog szorulni és vmi új fog majd születni azt nem tom mi de vmi új, de ettől nem kell félni mert ez máskor is előfordult már. Törzsek össze álltak és lettek fejedelmek, a fejedelmekből országok alakultak ki. Gondoljatok bele ha a 7 fejedelem nem állt volna össze nem lett volna Magyarország lehet h most az országoknak kell majd össze állni h maradjon Emberiség.
2013. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ettől az embertől ne rázzon ki a hideg, a saját menekülő hadseregét tizedeltette meg és a don partján, ha megnézed a térképet, az oroszok védték a hazájukat, nem a magyarok
2013. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják h a Don-nál nem a Hazát védték meg semmi közünk nem volt ott lenni. A visszacsatolt területekért cserébe mentek oda,tehát mégiscsak a Hazárt tették a dolgukat.
2013. nov. 11. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt a videót kerestem már régóta Jányról.
2013. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akik a Második Világháborúban meghaltak és harcoltak mindegy melyik oldalon voltak mind hősök voltak!!!
2013. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!