Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudnátok az elvárásaimnak...

Tudnátok az elvárásaimnak megfelelően egy katonai osztagot mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondoltam ahol sokat kell lopakodni,robbantani(nem bomba hatástalanítás),sokat vannak akcióban,jó a fizetésük, az mindegy hogy géppel(tank,tarack...)dolgoznak.De leginkább azért a földön mozognak,és használják sokat a fegyvereiket.A válaszokat előre is köszönöm!

#felderítő #tüzér #ja! és ejtőernyős ugrásokat nem baj ha jócskán hajt végre! köszi
2013. dec. 16. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos éretlen kérdésre nem lehet komoly választ adni. De kb. az a lényeg, hogy a valóságban a honvédségnek semmi köze ahhoz amit te elképzelsz játékok és filmek alapján, és ilyen "akciójelenetek" nem léteznek a valójában.

Amit meg csinálnak az nem élvezetes és szórakoztató, hanem tömény szenvedés. Mindenki csak a pénzért csinálja.

2013. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tessék itt a kiábrándító válasz: ahogy a 11 írta nincs dzsíájdzsó-képző Magyarországon, a Honvédség is teljesen más, túl sok amerikai akciófilmet néztél. Akkor leszel ehhez a legközelebb, ha sokat tanulsz, jó munkahelyed lesz, és hétvégente eljársz airsoft-ozni, laser wars-ozni, esetleg lőni lőtérre, tankvezetést is láttam már, mint szolgáltatást jó drágán ki lehet próbálni, robbantani szerintem nem fogsz tudni, ejtőernyős ugrás 20-30 ropi, oda bármikor mehetsz, de hogy az legyen munkád, mint Ranbó4-nek, olyan nem lesz. De ezt tényleg el kell magyarázni?
2013. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na végre.2 értelmes válasz,köszönöm.Legalább azt megtudtam hogy nincs ilyen,ja és az akció film az jobb már mint a játék :D .Egyébként falun lakom és nem nagyon szokásom a digitális eszközök használata,nagyon ritkán gép és maximum telefon, de az is csak hívni,csak egyszerűen kíváncsi voltam hogy van-e ilyen alakulat.De nincs.Egyébként azért itt tettem fel ezt a kérdést mert a valóságban elég hülyének néznének.Az értelmes válaszokat köszönöm! :)
2013. dec. 17. 15:45
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Tökkel ütött vagy még mindig.
2013. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Francia Idegenlégió
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
90%
Én a mélységi felderítést javaslom... Az ellenséges vonalak mögött légi kijuttatással tiszteket kell megölni, kínoszni, utánpótlási vonalakat kiiktatni stb. Síneket robbantani.... De ha elkapnak halott vagy.... És ha háború tör ki a frontvonalon 1. vonalban 5 óra a várható élettartam... ;) (Háborúban lehetsz te akárki, bebasznak a frontvonalra és hagynak megdögleni)
2013. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm a válaszod!Közben én is utánanéztem és én is ezt találtam, de nem ilyen tömören és érthetően,meg persze jobb mástól hallani.Köszi még egyszer! :)
2013. dec. 18. 19:37
 18/19 Salamon Bálint ***** válasza:
100%

Magyarországon a MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj amelyik a legjobban felszerelt és a honvédség legveszélyesebb akcióiban vannak bevetve, legutóbb Afganisztánban mint harcoló egység.


De ha veszélyt akarsz meg robbantgatást, javaslom a MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezredet.

2013. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóaljról már hallottam,nagybátyjám tagja. :)
2013. dec. 18. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!