Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha elvégzem a katonai logiszti...

Ha elvégzem a katonai logisztikai képzést az NKE-n, akkor esetleg át tudom magam majd képezni felderítőnek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár postásnak is. Ez nem függ attól előtte mit végzel el.
2013. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A folyamatáról tudnál írni pár gondolatot? Mennyi idő, stb.?
2013. dec. 27. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nem fog neked senki se teljes választ adni mert túl speciális kérdés és kicsit komolytalan is. Persze a lehetőség elviekben megvan, de szerintem totál hülyének fognak nézni ha ilyet akarsz csinálni és nem sokan tudnak benne segíteni. És sok időbe fog kerülni. Valószínűleg az kell hozzá, hogy miután a logisztikát elvégezted, visszaküldesd magad a katonai vezető alapképzésre, vagy majd katonai vezető mesterképzésre és utána egy teljesen más területre átrakasd magad. Ezt szerintem nem fogják az alakulat parancsnokok jó szemmel nézni, mert teljesen abszurd az ötlet, teljesen más karrier a kettő, és mindenki csak azt fogja mondani, ha felderítő akartál lenni ... "Mi a jó büdös f**nak lettél akkor logisztikus....?"
2013. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Csak a lehetőségeimet próbálom felmérni.:)
2013. dec. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!