Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elképzelhető egy muszlim...

Elképzelhető egy muszlim (arab) - indiai szövetség a közeljövőben (pl. a harmadik világháború)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nehezen tudom elképzelni ahogy az indiaiak és a muzulmán pakisztániak egymás vállára borulnak a barátság jegyében...
2014. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gugu Gabor ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem.

Szerintem néz utána kicsit a Pakisztáni (muszlim) Indiai viszonyoknak.

2014. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. pakisztánban évtizedek óta a hadsereg diktatúrája van (am. ez a hadsereg lazán 550 ezer fős), amelynek hivatkozási alapja pont india. addig nem fognak megbékélni, amíg tízmillió muszlim él indiában és vica versa.

amúgy a muszlim országok egymással sem képesek megegyezni, nemhogy egy másik (ellenséges) vallást képviselő országgal.

röviden : nem


(habár meglepik voltak már a történelemben, lásd hitler és sztálin megegyezését)

2014. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal lesznek még furcsa dolgok. A vallásosság sok mindenre képes... Úgy értem, a gyilkosság különféle, kreatív módjaira.
2014. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
India és Pakisztán között gyakorlatilag állóháború van. A másik hogy Indiában nem csak muszlimok élnek.
2014. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salamon Bálint ***** válasza:
53%
A muszlimok egymással (siita-szunnita-vahabita) sem hajlandóak szóba állni, nem hogy egy más vallásúval.
2014. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szsly válasza:
Hitler és Sztálin közt csak azért volt megeggyezés /Megnemtámadási szerződés/ ,mert Hitler nem szeretett volna 2 frontos háborút, Sztálin meg időt szeretett volna nyerni. Sosem voltak szövetségesek. Sőt, Sztálin már akkor tudta, hogy háború lesz köztük. Többek közt mert olvasta a Mein Kampf -ot...
2014. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a pontosság kedvéért: a pakisztániak muszlimok, de nem arabok
2014. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez szerintem elképzelhetetlen de nagy az Isten állatkertje nem igaz?? egy hindu-muszlim összefogás már bocs de ezen nevetnem kell:DDD és a másik dolog ki ellen fognának össze?

Az kétségtelen hogy Kinához hasonlóan India is komoly katonai és atomfegyverzettel rendelkezik és meg is erősödött az utóbbi években de szerintem nem szivesen kapna hajba Pekingel......

2017. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!