Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi kell hoz hogy katonaként...

Mi kell hoz hogy katonaként katonai kézitusát oktassak?

Figyelt kérdés

Jelenleg is több küzdősportot csinálok aktívan.

Én mindig is katona szerettem volna lenni.


Jó lenne tudni hogy milyen sulit vagy tanfolyamot kéne elvégezzek ahhoz hogy katonai kézitusát oktassak?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. febr. 4. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy tudora nem vagyok ennek a területnek, csak azt tudom, hogy pl. az Altiszti Akadémia közelharci curriculuma "egyedi". Tehát nem egy máshol is létező, egységes keretbe foglalt közelharci iskolát tanítanak.

Mivel ezt kint nem tanulhatod meg, érdemes lenne valami más jellegű testneveléssel összefüggő végzettséget szerezned. (Ezekhez nem értek. Tudom, hogy van testnevelési főiskola, de nem tudom, hogy középfokon milyen végzettségek léteznek ilyen területen)

Mindenesetre, ha van valami ilyen végzettséged, akkor azzal bekerülsz és ott majd ráálsz arra a képzési tervre, amit ők oktatnak. Te is ott fogod előtte megtanulni azt, amit tanítani fogsz.

2014. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Jelenleg egyvalami: Fideszes ismerős.
2014. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Jó lenne ha bővebb választ is kaphatnék.

Mert az hogy "fideszes képviselő" Hát ez nem normális válasz.

Én konkrét választ szeretnék például hogy milyen sulit végezzek el melyik alakulathoz kell mennem stb.

2014. febr. 8. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem létezik konkrét válasz. Az alakulatra vonatkozóan az Altiszti Akadémia mondjuk jó kiindulás, mert ott van a legkomolyabb oktatási tevékenység.

A sulira viszont tényleg nincs válasz. Nem különösebben releváns a tekintetben, hogy ilyen karriert csinálj. De ha mindent be akarsz vetni, hogy ilyen legyél: ahogy írtam, ott a testnevelési egyetem, és onnan válogass, gyakorlatilag minden jó, illetve minél feljebb mész annál több jogod van mondani, hogy képzett vagy ezen a területen ( [link] Az már más kérdés, hogy civilként felvesznek-e majd.

Másik alternatíva, meg hogy egyszerűen jelentkezel az altiszti akadémia képzésére.

2014. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!