Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar harckocsizóknak ki...

A magyar harckocsizóknak ki és milyen rangban van a parancsnokuk?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne ez engem mert van ha jól tudom van 14db t72-esünk,szóval akkor nincsenek tisztek a harckocsizóknál? Én úgy hallottam ugyanolyan rangok vannak mindenhol,na meg ha mondjuk valaki harckocsi parancsnok akar lenni akkor az tiszt nem is lehet,vagy lehet csak kisebb fizetéssel?

2014. febr. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom nem priorítás a tankhadtestek fejlesztése,és nincs is napirenden,mert korszerűtlennek tartják magát a tankot a mai hadviselésben.

Nagyon sebezhető,és őrült ára van.

Korábban tervezték Leopárd-2 harckocsik beszerzését,de igazán soha nem került erre sor,Úgy tudom a tartós bérlés is szóba került akkoriban./1996 körül/

Úgy tudom dandártábornoki rangú vezetése van.

2014. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy off leszek, de az egyenruhásoknak rendfokozatuk van, a rangot a nemesek használják: gróf, báró, stb.
2014. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!