Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges valahogy bekerülni...

Lehetséges valahogy bekerülni ebbe az amerikai iskolába?

Figyelt kérdés

[link]


A NKE honlapján láttam, hogy kapcsolatban áll vele az egyetem, de gondolom ott pl. ha valaki kiemelkedő eredménnyel tanul/végzi a feladatát, akkor fél évet/egy évet kint tölthet, de nekem az lenne a kérdésem, hogy lehetséges bekerülni az egyetemre?


2014. febr. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőlük
2014. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg fogom, de jelenleg 10.-es vagyok. Azért tettem fel a kérdést, hogy ha véletlenül van valakinek ismerőse/kint élő rokona-barátja, akkor megoszthatná velem az információit.
2014. febr. 10. 17:06
 3/5 A kérdező kommentje:
*Köszönöm a válasz!
2014. febr. 10. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egyetem, hanem college, azaz csak főiskola.

És a leírásából kiderül, hogy minden kadétnak ROTC tisztképző programban kell részt vennie, az pedig csak amerikai állampolgárok tehetik meg.

Ettől függetlenül részt vehetsz talán civilként az oktatásban, de az olyan mint bármelyik amerikai főiskola, és nincs kadétozás.

2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hagyd a pi csába a gyilkos amerikát ,mit akarsz te ott csinálni,már leáldozik lassan a csilaguk nekik is ,végük,annyi az is cask egy nagy trágyadomb
2014. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!