Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Összevesztem a szomszéddal,...

Összevesztem a szomszéddal, átjött ásóval. Én felvettem a kaszát. Kitörhet a parasztfelkelés?

Figyelt kérdés
Az ukrajnai kérdésekre reagálok, hátha feltűnne valakinek, hogy ebből ha világháború lesz, az nem ebből lesz. Akkor ez csak egy indok lesz. Mint a 2. világháború is érdekes dolog volt, ugyanis amiért a németeknek hadat üzentek (Anglia, Franciaország) azért az oroszoknak segítséget nyújtottak. És ugye a németeknek ott volt az indok is, hogy ugyebár a lengyelek támadtak. Ezt se bizonyítani, se elvetni nem lehetett '39 táján. De az oroszok? És a Katyni mészárlás?
2014. márc. 3. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, szegény Hitler, mindig bántják, pedig csak jót akart...
2014. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A katyini mészárlást a németek tárták föl, és nehogy már a náci Németország azért támadta meg a Szovjetuniót, mert gonosz bolsevikok diszkriminálták a németeket.Ezt a mesét senki sem venné be.
2014. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, még az előző vagyok, és abban egyetértek veled, hogy ebből világháború nem lesz.
2014. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Katyni mészárlást a németek tárták fel, de bebizonyosodott, hogy megtörtént. Mégsem hallani minden héten kétszer, mint a kommunizmusban meggyilkoltakról sem. Ők nem voltak olyan emberek, mint a Holokauszt áldozatai? Nem megint Hitlert védik, mert nem védem. Csak ha valami igazság felvetődik, akkor az idióta, értelmes választ adni nem tudók egyből náciznak. Mert ennyi a színvonaluk.


Persze hogy nem, ez max egy indok lesz! Egy álca. Mint az elmúlt világháború kitörésére is csak álca volt, hogy a gaz nácik megtámadták a Lengyeleket! És Lengyelbarát vagyok, csak érdekes, hogy ha két ember nekimegy egy harmadiknak, az egyiket bebörtönzik, a másikat meg kitüntetik!

2014. márc. 3. 22:17
 5/7 Vadkan01 ***** válasza:
Jó meglátás, valóban nem Ukrajna miatt törne ki a III. világháború. A kommunistákat azért nem "üldöztetik", mert sok ex-kommunista van a politikai életben nemcsak Magyarországon, a Nyugati országokban is, a hidegháború idején is voltak kommunista szerveződések, habár most demokrata köntösben mutogatják magukat, azt nem jelenti, hogy meghasonulnának önmagukkal és kritizálnák példaképeiket.
2014. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma reggel lezajlott a parasztfelkelés.
2014. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már párszor bebizonyították, hogy a "lengyel" támadást németek csinálták. A Katyni mészárlásról azért nem esik sok szó, mert viszonylag kevés magyar halt meg benne. Lengyelországban azért foglalkoznak vele, viszont ők meg a mi doni vereségünkkel nem nagyon törődnek logikusan.
2014. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!