Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonának mennyi...

Szerződéses katonának mennyi ideje van a fellebezésig?

Figyelt kérdés
tegnap voltam kecskeméten, egészségügy rendben, pszichológián, és a fizikain megbuktam, na mármost azt mondták kb 1 hónap mire a helyi(szolnoki) toborzóiroda kiküld valamiféle papírt. Bevallom nem készültem rá sehogy, nem akartam elmenni, de ahogy így végigjártam most már nagyon is be szeretnék jutni. mennyi időm van még hátra a köv. alkalmassági vizsgálatig? aki katona az kérem válaszoljon!

2014. márc. 11. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

pszihón meg fizikain?

FIZIKAIN???? basszus az a legkönnyebb része volt.. :)))


Na de a lényeg hogy tavaly ott helyben kaptunk egy papirt amivel fellebbezni lehetett, ha azt nem töltöttük ki az alkalmassági végén fellebbezésnek helye nem volt. Nem tudom idén hogy van de ha azt mondták 1 hónap akkor 1 hónap. Azután ha elmész a fellebbezés által megadott alkalmasságira (azt hiszem rá 2hét vagy 1 hónap de rosszabb esetbe 2) ott ha sikerül akkor zsir.

Ha viszont nem sikerül akkor ebben az életedben többet nem jelentkezhetsz katonának. Magyarul: A fellebbezést követő pót alkalmassági vizsgálaton aki alkalmatlannak minősül az többet nem jelentkezhet.


De csak úgy mellesleg kérdezem. Mi a francnak jelentkeztél akkor ha nem is akartál elmenni és nem is készültél?

2014. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem én akartam, mást akartam, csak ezt akkor találtam ki miután végeztem a toborzón, nem volt már motivációm a futáshoz, edzéshez stb.hez, tehát nem készültem rá, ez a pszichológián is meglátszott, mert nem mondhattam azt hogy készültem rá teljes szívemből írtó ciki lett volna, főleg hogy csak 211 pontom lett. valószinűleg 1 hónap múlva küldik a papírt.
2014. márc. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!