Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál/sorkatonaságnál...

Katonaságnál/sorkatonaságnál hogy zajlik/zajlott az egészségügyi vizsgálat? Milyen vizsgálatok voltak/vannak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 14 éve, akkor úgy zajlott, mint bármelyik orvosi vizsgálat. Meghallgatták a szívverést, megmérték a vérnyomást és ki kellett tölteni egy pszichológiai tesztet, ennyi.
2014. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem túl bonyolult.

Szem, fül, szív (ezt EKG-re rákötve mérik), izomcsoport vizsgálat, megnézik megvannak e golyóid(nem vicc), részletes drogteszt, gerincvizsgálat

Most perpill ennyi jut eszembe, tavaly voltam.

2014. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még annyi, hogy csak az orvos van ilyenkor bent?
2014. márc. 19. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából több terembe fognak küldeni értelemszerűen. Van ahol csak egyedül te leszel meg az orvos, van ahol az asszisztensnő és az orvos, és lesz olyan is ahol 2-en. PL: hallásvizsgálatnál az egyik embernek nézik a fülét, orrát hogy van e vmi baj, a másik ember pedig a gépbe van és vizsgálják mennyire hall jól.

De az olyan vizsgálatnál mint pl ahol a heréidet nézik, illetve, ahol lekell vetkőzni, nincs benne csak max az orvos és az asszisztens veled.

2014. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az infót!
2014. márc. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!