Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak szerintem szánalmas a...

Csak szerintem szánalmas a mai "háborúzás"?

Figyelt kérdés

Lelőnek 4-5 kilométerről egy Apache helikopterről, rád robbantják a házat egy másik országból egy rakétával, több kmről lelőnek egy mesterlövész puskával. Esélyed sincs megvédeni magad!

Belátnak infra kamerával a falakon, beküldenek repülő droneokat, amik hőkamrerával vannak felszerelve, és repülőről is lelőhetnek.

Csak szerintem szánalmas már ez a háborúzás dolog?



2014. márc. 26. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem minden háborúzás szánalmas.
2014. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a háború lényege mindig az volt, hogy a lehető legtöbb kárt okozzuk az ellenségnek úgy hogy mi a lehető legkevesebb kárt szenvedjük el, és igen, szánalmas
2014. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Hű. Jó kemény gyerek lehetsz ha ennyi mindent túléltél már.

Sokvolt kicsit a BF4 szerintem.

2014. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a II.vh-ban harcoló katonákat nem segítették ilyen hiperszuper cuccok,jobban magukra voltak utalva minden,ahhoz képest igen szánalmas.
2014. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

#4

Igen mert az sokkal jobb volt hogy abban a korban az Oroszok és sok esetben az amerikaiak és a britek is(Csendes óceáni front, Normandia) pl azt a taktikát alkalmazták h

"na van itt 60.000 ember a fele majdcsak kijut a partra és győz"

VAGY a németek taktikája hogy

"bombázzunk minden brit várost rommá, ha elég civil meghal majd megadják magukat"

ESETLEG az volt a legjobb hogy

"Te Truman unom ezt a háborút.. Milenne ha rádobnánk azt a 2 bombát a japánokra.. aztán legalább az egész világ besz*rik tőlünk utána.."

Marha nagy dicsőség volt tényleg.


Vagy esetleg a 18-19. század harcmodora volt a dicsőséges? Mikor Sorként felállitottak 20.000 embert egymással szemben és egyszerre lőtt mindenki? Aztán szegény gyerek aki az elsősorban van csak reménykedhet hogy a társa kap be vagy 4 golyót ő meg egyet sem...


Ugyan már... minden háború "szánalmas" a maga módján...

2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Jól van kisfiam, túl sokat call of duty-ztál...
2014. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit felsoroltál az csak egy része a dolognak, még mindig szükség van néhány gyalogosra, aki odamegy és megöli azt, aki ellenáll.


Másrészt, ez valameilyen szinten mindig is fenn állt. Ha 2000 évvel ezelőtt egyszercsak beleállt egy 200 méterről kilőtt nyílvessző a nyakadba, az sem volt sokkal jobb dolog.

2014. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem cod ez a valóság! Amerika!
2014. márc. 27. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem jól felkészültél a holnapi dolgozatra.
2014. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja persze. Lehet, hogy USA-nak van ilyen technikai fölénye, azonban:

911-et nem tudták megakadályozni

több mint ötezer amerikai katona halt meg Afganisztán/Irakban

Bin Laden-t tíz évig keresték mire megtalálták

Sem Afganisztánt, sem Irakot nem voltak képesek stabilizálni!

A haditechnika nem minden!

2014. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!