Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Megkérdezni hogy gerincferdült...

Megkérdezni hogy gerincferdült embereket mennyire vesznek fel a honvédségbe menyi az a határ amire már aszt mondják hogy olyan súlyos a ferdülése anak az iletönek hogy már nem lehet belöle katona?

Figyelt kérdés
Sziasztok Aszt szeretném
2014. ápr. 18. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.
2014. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te elbuksz a teszteken.
2014. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de nem lehetsz katona!

van egy ilyen papír, amit akkor adnak, ha bemész jelentkezni, rajta vannak a kizáró okok, ez is köztük van.

2014. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mondd, hogy nem született magyar vagy. Más mentséget nem lehet elfogadni erre a nyomokban helyes szavakat is tartalmazó kérdésre.
2014. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem e miatt senkit sem zavarnak haza. Vagyis a sorkatonaságból emiatt senkit sem engedtek futni, csak akkor, ha az illető annyira ferde volt, hogy az orrával súrolta a földet.
2014. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TÉVES utolsó.

Úgy hazazavarnak a gerincferdüléssel hogy csak na.

Kb 70%-al szigorúbb előirások vannak mint a sorkatonáságnál voltak.


De szerintem Az IQ teszten sem igazán mennél át kedves kérdező.

Nem árt ha helyesen ki tudsz tölteni 1 lapot helyesírási hibák nélkül.

2014. ápr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan vészes a gerincferdülésed azt még meg lehet "javítani" nekem is az volt mondta is mindig az iskolaorvos hogy menjek orvoshoz meg blablabla.Elkezdtem edzeni és szinte teljesen rendbe jött.Tanulság eddzél és tanulj meg írni,olvasni.
2014. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!