Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kb. hányan kaptak 1. vagy...

Kb. hányan kaptak 1. vagy akár 2. osztályú vaskeresztet a 2. vh. -ban?

Figyelt kérdés

És ha sokan, akkor a neten miért árulják ilyen drágán


pl. itt: [link]



2014. ápr. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem el kell vinni egy régiségkereskedőhöz stb. mert tuti kamu. Miért ne adta volna már le ha annyira értékes? Szerintem meg kéne vizsgáltatni hogy eredeti e. Nagyon sok árulkodó jel lehet. Pl kis jel valahol vagy hasonlók nem tudom pontosan de enélkül ilyen drágán nehogy megvegye akárki mert csak kacat. Amúgy se ér sokat csak eszmei érték gyűjtőknek ha szerencséje van valakinek, de hát szerintem akkor nem vaterán hirdetné.
2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azelótt lkáttam egy Lovagkeresztet(ami szerintem hamis)5000-ért.
2014. ápr. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Több tízezren kaptak.
2014. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már 5 éve vaterázok külön katonai cuccokat adok-veszek, és beismerem én a mai napig nem ismerek fel egy igazi és egy reprodukció vaskeresztet

Vannak erre külön szakkönyv ( mint a magyar kitüntetésekre ) ahol egymás mellé van téve egy igazi és egy hamis elöl hátul a legkisebb milliméterig össze vannak hasonlítva sőt vannak csak vaskeresztekre specializálódott könyvek bár ezek nem magyar nyelvűek de ezekben is rengeteg a hasznos infó


egyébként ebben a témában itt lehet nagy koponyákat találni: [link]

2014. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!