Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik Katonai alkalmasságira...

Akik Katonai alkalmasságira mennek/mentek az elmúlt fél évben. Az orvosi igazolás miből áll?

Figyelt kérdés

A levélben amit kaptam azt irják h 1 hónapon belüli orvosi igazolás kell kórházi leletek, betegségek stb.

De ha én nem voltam beteg és nem volt semmilyen kapcsolatom a kórházzal már vagy 1 éve akkor csak a krónikus megbetegedéseim hiánya kell h a papíron legyenek igaz?


Most voltam dokinál és annyit írt rá hogy fertőző betegségeim nincsenek, nem voltak, sem más hasonló. Tehát ennyi kell?



2014. ápr. 29. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

igen egy sima háziorvosi "alkalmas" igazolás elég, nálam az altisztihez még kértek fogorvosi igazolást hogy nincs lyukas fogam de ezt csak akkor kellene vinnem ha van lyukas fogam vagy valami baj a fogaimmal egyébb esetben nem.


orvosi: szemészet, hallás teszt, vérvétel-labor, here vizsgálat, EKG,ideggyógyászat fogászat, azt hiszem nem hagytam ki semmit

2014. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oks köszi!

A többivel tisztában vagyok, csak olyan hülyén van megfogalmazva a levél hogy biztosra akartam menni. :)

2014. ápr. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!