Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek nagy rá az esély,...

Szerintetek nagy rá az esély, hogy az ukrán- orosz konfliktus miatt kirobbanó háborúba Magyarországon is lesz kötelező katonai besorozás?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kedves 6:40kor válaszoló. tudod az imént én is a számra vettem az édesanyádat, bár lehet nem ő az oka annak hogy ennyire ostoba vagy. Te egy ártatlan kérdés alapján beskatulyázid az embert? Kettőnk közül akkor nem én vagyok a nagyobb suttyó. Politikailag nem huzok egyik oldal felé sem, a szélsőségek felé pedi még úgysem. Ha elolvasnád a hozzászólásaimat és lenne minimum 60 az inteligencia hányadosod akkor megértenéd hogy nekem se az a vágyam hogy beálljak katonának és olyan emberekre lövöldözzek akikkel semmi bajom sincs.
2014. máj. 10. 09:49
 12/14 A kérdező kommentje:
Vona Gábor, köszönöm szépen a választ!
2014. máj. 10. 10:15
 13/14 anonim válasza:
53%
háát szerintem az lenne a tuti ha beolvadnánk mi is az oroszokhoz de persze csak akkor ha kapnánk állampolgárságot+ a gáz,vodka olcsóbb lenne ha ezek nem teljesülnek akkor ne is álmodjanak.
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 heker13 válasza:
Nem kell félnetek nálatok nemlesz behívások, csak 1-2 évmulva amikor Ukrajna elesik, mert oroszország nemálmeg itt.
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!