Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki volt már önkéntes műveleti...

Aki volt már önkéntes műveleti tartalékos tudna írni hogy milyen a kiképzés?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan válaszoljon aki volt es saját tapasztalat. Főleg egyetemisták válaszát várom akik Szentendrén voltak tavaly vagy előtte. Fő kérdésem hogy van vmilyen számonkérés belőle? Ha igen mii lesz ha véletlen nem sikerul? De minden hasznos információ érdekel!

2014. máj. 27. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

"Lehetőleg olyan válaszoljon aki volt es saját tapasztalat."


Saját tapasztalat? Miért, van olyan, hogy nemsaját tapasztalat? Azt hogyan kell elképzelni? Valaki helyett "tapasztalok"?

2014. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számonkérés? :D milyen számonkérés? Ez nem a középiskola..

Egyébként a szerződéses/hivatásos kiképzés végén van egy vizsga. Aki azon megbukik az repül. Nemtudom az ÖMT-nél hogyvan.

Viszont:

[link]


Itt elég szépen leirják hogy kb mire számits. A kiképzés 10x enyhébb mint egy szerződésesnek úgyhogy elég könnyü kibirni. Ja és rövid is.

2014. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szomszédom nyudgíjas 47 éves rendőr. Hogy ne kelljen 16%os adót fizetnie ezért beállt tartalékosnak. Az egész vicc. Tele van kivénhedt, túlsúlyos 50 körüli exrendőrrel, exhatárőrrel, exkatonatiszttel. Mind azért vannak ott mert nem akarnak szja-t fizetni. Múltkor volt 2 hetet "kiképzésen" valahol Veszprém mellett. Fűtés volt a feladat. Neki kellett rakni a tűzre.
2014. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló arra gondoltam hogy aki volt es nem aki hallott rola vmit mástól vagy pl arra amit írtál ez nem nagy segítség volt
2014. máj. 27. 11:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen de én egyetemistak között leszek
2014. máj. 27. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem olyan nehéz, de ezt csak hallomásból tudom, saját tapasztalatom nincs, tehát ne vedd készpénznek.
2014. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam. Ha gondolod Írj privát levelet, hogy mi érdekel és szívesen válaszolok. Egyébként semmi elméleti számonkérés nem volt.
2014. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!