Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 8 általánossal lehet belőlem...

8 általánossal lehet belőlem katona?

Figyelt kérdés
szóval 18 éves vagyok, most fejeztem be a 11. évfolyamot és eddig nem volt baj a tanulással viszont most kettőből is megbuktam.eléggé pánikba estem hogy mi lesz így velem. viszont régóta szeretnék katona lenni. és ha nem sikerülnek a dolgok akkor azért lehet belőlem még valamilyen úton módon katona?

2014. jún. 10. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Hjaj de mókásak ezek a hozzászólóóóók.


Kérdésedre válaszolva igen lehetsz 8 osztállyal, de ne ess pánikba. Minden hülye letudja tenni az érettségit. Ha nem tudod akkor a pszihológián az IQ tesztel elképzelhetően probléma lesz.

2014. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hát azért ez erős!

Te, mégis hol érettségiztél?"


Jaj istenem csak nem megbuktál az érettségin? Nehéz volt? :(


Gondolom oda akarsz kilyukadni hogy biztos rossz helyen végeztem.

2 emelt 80% feletti érettségit tettem a tavalyi évben hogy az NKE-HHK-ra jelentkezhessek és fel is vegyenek.. (a közepek is akörül vannak de lényegtelen). Az egri Neumannban érettségiztem ha kiváncsi vagy rá.

És a közép érettségi nevetségsen könnyü. Ha 4 éven át nem csak ültél és bámultál ki a fejedből hanem tanultál is néha, akkor baromi egyszerű legalább egy 2-esre de inkább 3-asra megirni... :)

2014. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

8 általánossal lehetsz katona de azért a toborzó irodában is a minimum érettségivel vagy még jobban a valamilyen szakmával rendelkezőket keresik

a rendfokozatod pedig maximum szakaszvezető lehet aminek a fizetése sajnos pont elég az éhen haláshoz :(

2014. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FarCry506 ***** válasza:
100%
Na, megint jönnek a "hú de kemény vagyok 100 iskolát végeztem" ..ismerek olyan embereket akik diplomások és olyat is akinek csak 8 általánosa van...és a 8 általánost végző személy értelmesebb ember mint a diplomás. Az ilyen "Túlművelt" embereknek akik leszidnak mert nem tudsz koszinuszt vagy akármit kiszámolni...Szerszámot adnék a kezébe...megnézzük tud-e tized mm-re reszelni..vagy század mm-re mérni...Tudom,hogy ezek a "túlművelt" emberek nagy része bíró,orvos vagy akármi..ez tiszta sor...de nem oktatnak ki, hogy "jaj te birka, hát nem tudtad,hogy ez meg az.." és akkor jön ez az egyetem , gimnázium...egyszóval akik ilyenek,hogy villognak a tudásukkal azok sosem fogtak szerszámot..a szakmával többre mész a mai világban..na mindegy..csak azért írom le,hogy ne vedd zokon ezeket...érted..:)..és lehet katona 8 általánossal...:)
2015. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!