Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tapasztalatok az elite challen...

Tapasztalatok az elite challengeval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy kb hányéves az átlag korosztály aki jelentkezik, milyen gyakorlatokra lehet számítani milyen egy átlagos nap jelentkezés stb..... légyszi csak olyan válaszoljon akin már kipróbálta vagy ismer olyat aki már jelentkezett rá, de várok olyanokat is akik jövőre szívesen kipróbálnák

[link]



2014. jún. 21. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs!

Az apróbetűs részt nemolvastam"

2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs ez nem foci, a videók szerint minden csak nem színészkedés
2014. jún. 22. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Cptu3lhAURs


Parancsolj. Nem tudom hogy katona vagy-e már. De azt tudnod kell hogy nem jutsz rögtön ide. El kell telnie 1 bizonyos időnek mire jelentkezhetsz Rohamlövész kiképzésre.


A korosztály 20-tól 30 éves korosztályig terjed.


Egy átlagos napra úgy számits, hogy nem kapsz enni, alig kapsz inni, és így kell teljesítenia feladatokat a türéshatár küszöbén.

Tehát lehet hulla fáradt vagy... Lehet marha éhes vagy... De attól még oda kell figyelned 100%-osan egy gyakorlatnál amiben pl. fedezett visszavonulást gyakoroltok.

Ha elszúrod, figyelmetlen vagy repülsz.


De egyébként ez csak egy felvarró igazából. Semmi pluszt nem ad a +8000ft jövedelmen kívül. Annyi hogy a Bercsényiseknek pl. nagyon szépen villog a vállukon amikor a Special forces, meg a 34. bercsényis kard alatt ott van a Rohamlövész jelvény is.

2014. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nem rohamlövész kiképzés, erre civilek mehetnek és csak 1 hetes de lényegében a rohamlövész kiképzés 1 hetét csináljuk végig rohamlövész oktatókkal a részvételért fizetni kell de bármikor ki is lehet szállni
2014. jún. 22. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja ééértem. Akkor bocsi, csak erről még nem hallottam.


Ha megnézed a videót, az a kiválasztásról szól. Az első hét borzalmait mutatja.

2014. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!