Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyeniskolákat kell elvégezne...

Milyeniskolákat kell elvégeznem ahoz hogy mesterlövész lehessek? és hol vannak ezek az iskolák?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Feltételezem sok Call of Duty, Medal of Honor és Airsoft hülyéskedés áll már mögötted. De hogy az érettségihez milyen közel állsz, na az jó kérdés.


Persze, műanyaggal lőni jó móka. Légpuskával lőni is vicces. Tehetségesnek lenni... igazán remek!


De amikor egy élő emberre, igazi fegyverrel célzol, és tudod, hogy el kell találnod... akkor is ilyen óvodás szinten fogsz fogalmazni ha feljössz ide?


Mesterlövésznek lenni nem azt jelenti, hogy fedezékből, Vaszilij Zaicev módjára lőni, elfutni, túlélni mindent... A többi ugyanúgy vadászik rád, és senkit sem fog érdekelni, hogy milyen tehetséges vagy. Sem pedig az, hogy mekkora a családod, mi a civil foglalkozásod és hány gyereked marad árván, ha kapsz egy lövést a fejedbe.

2010. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jé!abba bele sem gondoltam,hogy a mesterlövész élő emberekre lövöldözz,aki valószínűleg meg is hal.Kedves kérdező lövöldözz csak üres kaulás flakonra.:)
2010. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nah kb ezért írtam at amit. Első hozzászóló voltam. (mellesleg ez már a sokadik ilyen kérdés, a "hogy lehetek titkos ügynök", "hogy lehetek kommandós", stb után...)
2010. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért a Slavia 630-as meg a SzVd Dragunov között van egy árnyalatnyi különbség. Lőtávolság a lényeg. Nem mindegy, hogy 30 méterre vagy 800-1000 méterre van a cél. Az erkölcsi prédikáció nem tartozik a tárgyhoz, mert ezen az alapon a katonai szállítójárművek vezetői is potenciális célok és bűnösök, mert ők viszik gyilkolni a többieket. egyébként tényleg a legs. állományból van a mesterlövész is. Jóval nagyobb szopás, mint sima lövésznek lenni, viszont egyfajta önállóságot élvez a többiekkel szemben. Szakaszonként mindössze egy van, fő feladata a parancsnoki beosztású személyek semlegesítése. álcázásban, túlélésben profinak kell lennie. Nem komázzák őket sehol sem és a hadifogság se garantált. Ha elkapják tuti, hogy a helyszínen agyonlövik őket. De a kérdésedre a válasz az, hogy gyakorolj sokat és legyél te a legjobb. Az airsoft inkább arra jó, hogy megtanulj csapatban mozogni. A mesterlövészet magányos dolog.
2010. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Engem komolyan érdekelt ez a dolog. és nem vagyok valami COD-os se semmi ilyen játékos. ha játék akkor inkább stratégiai. És én azért nem titkos ügynök meg szuperman akarok lenni vagy hasonló...
2010. ápr. 18. 00:24
 16/16 anonim válasza:

a titkosügynököt miért rakod egybe a szupermennel?

az is ugyanúgy van és pl. egyik rokonom az.

ennyi erővel azt is mondhatnád hogy nincs oylan hogy mesterlövész.

am. hányéves vagy mert ha nagyon fiatal akkor ez még úgyis nagy valószinűséggel változni fog.

2012. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!