Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerinted milyen férfi az...

Szerinted milyen férfi az olyan, aki ha Magyarországot román katonai támadás érné, kibújna a behívó alól és külföldre menekülne? Mivel jellemeznéd az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Volt a napokban egy vita : http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

ahol az utolsó pár oldalon ezen vitatkoztunk . Olvassátok végig a kommenteket, egyszerűen elképesztő . Volt olyan férfi aki a nőket és gyerekeket küldte volna maga helyett a frontvonalra, más erőszakkal rángatta volna magával a családját külföldre . És a többségnek teljesen természetes hogy kibújjanak az állampolgári kötelességük alól és elfussanak . Lehet bennem van a hiba, de nektek ez nem elképesztő ? Komolyan ilyen besz*riak lettek a modern "férfiak" ?

És a nőktől is kérdezem, hogy egyáltalán "férfinak" lehet-e nevezni az ilyeneket ?


2014. júl. 20. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
82%

Könnyen beszél az olyan, aki mé soha nem volt háborúban.

Te is elszaladnál az első puskalövés után.

2014. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem besz@riság. Csak minek harcolnál egy olyan országért aki nem hogy nem adott neked semmit de el vett tőled mindent? Régen sem turbónáciskodás miatt védték az emberek a hazájukat hanem mert megérte nekik védeni.
2014. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat, ez a kérdés amúgy egyfajta "férfi" felmérés is . Tehát eddig 2-0 akik elfutnának .
2014. júl. 20. 20:07
 4/68 anonim ***** válasza:
44%
Én nem futnák el mert már rég otthagytam azt a koszfészket. Az új hazámért viszont, aminek mindenem köszönhetem amim van, bármikor fegyvert fognék. De agyarországért eszembe nem jutna.
2014. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
76%
Én is menekülnék. Fontosabb a családom mint a hazám, hazám sok lehet, de családom és életem csak egy van. És nem érdekel...
2014. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Köszi a választ : Menekülő "férfiak" 4-0 harcoló férfiak
2014. júl. 20. 20:13
 7/68 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a helyzetben a román katonáknak lenne kötelességük megtagadni a támadást. De amúgy én is menekülnék, ha tehetném. Összegyűjteném a hozzám közel álló embereket, és mennénk amilyen gyorsan csak tudnánk. Amennyiben mégis harcolnék, akkor kizárólag irreguláris gerillaként tenném, de hadsereg kötelékei között biztosan nem.
2014. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Értem, közben kaptam egy barátságos levelet egy Józsika nevű kisfiútól, ő gondolom szintén menne . így már 6-0
2014. júl. 20. 20:22
 9/68 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sem érné meg az életemet kockáztatni.

Szeretem a hazámat, de ennyire azért nem. Adok így is eleget, az életem az enyém.

Maximum a családom védelmében harcolnék, amennyiben szükséges.


Amúgy is valószínűleg csak az FPS-en nevelkedett, fegyvert közelről sosem látott idióták vernék a mellüket, hogy ők bezzeg mennek és harcolnak. 1 napnál tovább nem húzná egyik sem...

2014. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
7-0
2014. júl. 20. 20:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!