Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ti milyen köteléknél szolgálná...

Ti milyen köteléknél szolgálnátok legszívesebben a Magyar Honvédségen belűl?

Figyelt kérdés
Én szolgálnék:gyalogos, tüzér, felderítő, harckocsizó, különleges egység, tűzszersész kötelékben, csak még nem töltöttem be a 18.életévemet.Az, hogy hova fogok majd kerülni, a jövőben eldől.Olyan választ, hogy "sehol" nem kérek.

2014. júl. 23. 13:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jó,tudom,hogy nem nekünk van a legnagyobb,legerősebb,leg ütőképesebb és legmodernebb hadseregünk,de azért szükég van az MH-ra még akkor is,ha fejünket fogva rohannánk az eső sarokba sírni,ha kitörne a háború.Lehet,hogy nem tudnánk magunkat megvédeni és,hogy fejlesztésre szorul a hadsereg.De szeretném,ha a kérdésre válaszolnátok,és nem az MH helyzetéről kezdenénk el tárgyalni.
2014. júl. 23. 14:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseddel kapcsolatban

1. nem szolgálnánk sehol szívesen. Sőt, maga a szolgálás szó is elég alantas és gusztustalan a kérdésben, mert ez nem szolgálat, hanem munka. Ha úgy tetszik, emberölésre felkészülés.

2. Azt gondolom, a józan többség a háta közepére kívánja a hadsereget mindenestül.

Főleg az olyanok, akik sz.o.ptak a magyar hadseregben.

2014. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

" A Magyar Honvédség egy nagy NULLA.

A kiképzés egyenlő egy baba zsúrral. Háborúban azt se tudnák hova szaladjanak. "


Mondja ezt egy olyan ember aki még életében nem futott 3km-nél többet, és gőze sincs arról hogy milyen a kiképzés. :)


Egyébként Fegyverzettechnikusnak elég érdekes lehet lenni, de magam sem szivesen szolgálnék az emberek 80%-ával együtt.

2014. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 Az elsőnek igaza van a magyar kiképzés tényleg egy nulla.Az unokatestvérem katona és mondta hogy vannak olyanok hogy meglátnak a lőtéren egy siklót és elkezdenek szaladgálni meg sipákolni tőle akkor szerinted mi lenne egy harcban? és akkor még ott vannak az ősrégi fegyverek is. tényleg nem akarok senkit megbántani de ami igaz az igaz elhiszem hogy rosszul esett neked amit az első írt de sajnos igaz.
2014. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

4# aha értem.

És te mindent elhiszel amit mondanak.

Volt szerencsém 1 hónapig a Honvédtisztjelöltekkel lenni alapkiképzésen, mivel forgattunk velük.


Hát azt a kiképzést közelsem nevezném gyengének.

Fokozatosan haladtak hogy mindenki bírja és a 3. héten már elég fárasztó lett a dolog. Kb kedvük se volt semmihez csak dögleni mikor végelett a napnak.


Szerintem akkor mondj bármit ha elvégezted az alapkiképzést. Az hogy más mit mond az 1 dolog... Nekem is mondtak sok mindent, de teljesen más volt az amit láttam.


Mellesleg engem aztán nem bántott meg senki. Nem vagyok katona. Csak idegesít amikor látatlanban ócsárolják a másikat.


Mint az anyósom aki a szomszéd fősztjét mindig elhordja minden sz....rnak, holott csak a szagát érzi...

2014. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5 Már ne is haragudj de szerintem egy orosz vagy amerikai tisztjelölt kiröhögné az itteni "kemény" kiképzést.

Én sem értek mindenben egyet a négyessel,de nehogy bemeséld már hogy a magyar kiképzés a legbrutálisabb a világon.

2014. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor értelmezd már újra amit irtam.

1 szóval nem mondtam h keményebb bárminél. Főleg nem az oroszoknál.

De attól még nem egy NULLA ahogy állitják sokan... és nem is futnak el az első siklótól amit meglátnak. Csak ennyit mondtam.

Szerintem félre értettél.

2014. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"És te mindent elhiszel amit mondanak." 5-ös annyi erővel ne beszélj senkivel úgyis mind hazudik nincs értelme xDDDD
2014. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem mondom hogy nulla,de elég alacsonyan van.Korszerűsítésre is lehetne költeni mert barátok tekintetében nem vagyunk valami előnyösek ugye itt van Szlovákia na meg Románia nesze sánta itt egy púp. a T.E.K. re is csomó pénzt költenek ami nem is lenne baj csak tele vannak fegyverrel meg golyóálló mellénnyel és még a hírekben büszkék rá hogy ráugranak egy alsó gatyában lévő drogkereskedőre nyolcan. Szóval a T.E.K. re költött pénz mehetne a honvédségre.
2014. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Inkább nem szólok közbe :D
2014. júl. 23. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!