Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország elkezdené...

Ha Magyarország elkezdené visszafoglalni Trianont, Amerika támadni akarna?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rá szükség....
2014. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Az összes szomszédos ország szarráverne minket. Menj inkább homokozni, minthogy egy majd száz éve történt esemény miatt hisztizel.
2014. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Turulfajú seregeink egészen Londonig jutnának, mire a NATO egyáltalán észbe kapna.

Hát ha még Orbán Viktor és Vona Gábor személyesen vezetné a támadást, akkor megállítani nem lehetne őket.

2014. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát azt nem tudtam hogy a Trianon valaha Magyarország része lett volna.
2014. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, hogy ti hogyan vélekedtek erről de szerintem Horvátországot kellene elfoglalni először kellene már egy tengerpart :/
2014. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A franciák idegesek lennének, ha benyomulnánk Versaillesba, aztán a kastélyaikban hakniznánk.
2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Az az érzésem elég sokan vagyunk jóérzésű magyarok, akik a kérdező rögeszméjére utcára mennénk.

Mondd csak, miért erőlteted ezt az ostoba 100 éve lejárt nagymagyarországos butaságot???

2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Agyérgörcsöt kaptam ettől a kérdéstől.
2014. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, a NATO és EU beavatkozna a szomszédos országok védelmében.
2014. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Mit szeretnel vissza foglalni? Dalmaciat, Horvatorszagot, Szlovoniat esetleg Fiumet? Erdely nem tartozik magyarorszaghoz mar 1526-ota, nincs rajta mit visszafoglalni maximum valamifele felszabaditast lehetne rajtuk vegrehajtani. Viszont ezesetben az erosen el romanositott Partium nem hiszem, hogy elszeretne szakadni Romaniatol. Szekelyfold autonomiajaert lehetne tenni vagy a Felvideki magyarok elnyomasa ellen fellepni. Ezekhez nem kell haboru, csak nem kellene ilyen bal...nak lennunk mint vagyunk...
2014. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!