Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szép napot! Jár e szolgálati...

Szép napot! Jár e szolgálati lakás annak a hivatásos katonának, aki egyetemet végzett, és jelenleg mennyi bruttó fizetést kap egy hadnagy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden hivatásos katona jogosult szolgálati lakásra. Nem a végzettség alapján ítélik meg. Az egy másik tészta hogy egy tiszt előbb kap szolgálatit, mint egy tiszthelyettes.


210000-220000 Ft

2010. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szorosan be lehet határolni a fizetést? Én úgy tudtam beosztástól függ és nem attól, hogy hadnagy.
2010. jan. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, beosztástól (általában egy hadnagy, hadnagyi beosztásban van) megmég sokminden mástól is függ, nyelvismeret, (akár több kiemelt nyelv), készenléti szolgálatok stb.....
2010. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A fizetést a Hjt. szabályozza.

A lakás járni jár csak nem jut. Pontosabban attól függ melyik településről van szó. De van helyette albérleti vagy lízing hozzájárulás.

2010. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha most leszek tiszt-altiszt akkor is jár a szolgálati lakás?
2016. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok

A 19/2009. (XII. 29.) HM rendelet miatt kérdem.

2016. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!